Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacy nie płacą mandatów - Norwegia

Czytali temat:
(700 niezalogowanych)
347 Postów

(Alive)
Stały Bywalec
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy nie płacą mandatów
Staram się w No... nie wyjeżdżać w dalsze trasy,ponieważ oszczędzę Norweskiej Policji stresu... bo mogliby mnie za moje przekroczenia ścigać przez całe moje życie... hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
niezla manipulacja tu Polaca i mandaty a zaraz narkotyki i grzywna
czyli co ze Polacy handluja narkotykami?

nie ma to jak wybielac norwegow po prowokacji TV2 i oczernic Polakow za nie popelnione zbrodnie

to Polacy sa winni opadom deszczy i lebensborn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Remek R
(Remo)
Nowicjusz
Ja dostałem kiedyś pozdrowienia do PL z UK, firma angielska ściągała należność za mandat. UK ma podpisaną umowę z Polską gwarantującą ściąganie kar?? ktoś wie jak to działa ??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Remo napisał:
Ja dostałem kiedyś pozdrowienia do PL z UK, firma angielska ściągała należność za mandat. UK ma podpisaną umowę z Polską gwarantującą ściąganie kar?? ktoś wie jak to działa ??
to z UK to zwykla firma windykacyjna, za bramki pewnie, albo za parkowanie na prywatnych parkingach... co innego niby "prywatna" firma a co innego mandat "panstwowy"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Elżbieta Wojtala
(mysza45)
Wiking
To znaczy że co , te mandaty państwowe to masz wybór płacić albo nie a te co przychodzą z UK za bramki to musisz zapłacić ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
mysza45 napisał:
To znaczy że co , te mandaty państwowe to masz wybór płacić albo nie a te co przychodzą z UK za bramki to musisz zapłacić ?
te z UK to firma windykacyjna..... im zalezy na tym zebys zaplacil wiec wczesniej czy pozniej siada Ci na konto....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(macieksz)
Wiking
nie siada na konto i jak sam nie zaplacisz to ci nic nie zrobia na 100% pewne za bramki itd
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
macieksz napisał:
nie siada na konto i jak sam nie zaplacisz to ci nic nie zrobia na 100% pewne za bramki itd
w domysle siada Ci na konto.. skoro bedziesz mial rachunek do uregulowania w firmie windykacyujnej to z czasem dopierdoli sie do tego polski komornik itd....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Remek R
(Remo)
Nowicjusz
Yatsek napisał:
Remo napisał:
Ja dostałem kiedyś pozdrowienia do PL z UK, firma angielska ściągała należność za mandat. UK ma podpisaną umowę z Polską gwarantującą ściąganie kar?? ktoś wie jak to działa ??
to z UK to zwykla firma windykacyjna, za bramki pewnie, albo za parkowanie na prywatnych parkingach... co innego niby "prywatna" firma a co innego mandat "panstwowy"


z tego co pamiętam to za bramki przyszło z UK, za mandat za parkowanie na ulicy (za blisko skrzyżowania) z Bydgoszczy. Oczywiście z Bydgoszczy grozili komornikiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
piotr z
(piotrsan)
Wiking
opłaty za bramki i mandaty za parkowanie ściągaja opłaty bardzo skutecznie i powinno się to płacić jak najszybciej żeby póżniej nie było płaczu - mandatu "zwykłego" nie dostałem także nie powiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok