Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »
Czytali temat:
Tomasz ............... Błażej Daniel Marcin Marcin Krzysztof Erne (2212 niezalogowanych)
1235 Postów
robert taki
(gargamello)
Maniak
marcinpawlak napisał:
Jasta a co ty tak na Polaków ciagle zle piszesz . Znam takich paru ale jak jada do kraju to innaczej gadaja. Podejrzewam ze jak bys tak zawital do Falubazu to by cie troszke potrzasli za takie słowa .
Ale o to mi chodzi teraz.
Czemu sie wszyscy przypierdolili do Polakow . Morze niech w koncu zaczna pisac jak to norwegowie kombinuja. Znam wielu bardzo wielu norkow co zapierdalaja na czarnucha . To jest rzecz normalna . Tak samo jest w Polsce i na swiecie .
Tak wiec wiecej norkow robi na czarnucha jak Polacy czy Litwini .
A kierowcy norwescy to maja klapki na oczach . Wczoraj moglem na 2 rondach rozpierdolic sie najpierw wyjechala smieciarka , a na drugim rodzie jelop peugotem ale niezrobilem bo zal mi tych tepakow. Ale zrobilem jedna rzecz dogonilem barana wrzycilem na mniejszy bieg wyprzedzilem go i jak juz byl zamna ostro zachamowalem poto aby sie skur... obudzil

popieram twoj wpis w 100%...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz Klęczar
(lukkle3635)
Wiking
Szczerze to nie spotkałem sie z norwegiem na fuchach, zazwyczaj to norweg jedzie do domu a polak jebie fuchy do 23. A jak norweg idzie na fuche to za 250 +, a polacy za 100
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
398 Postów

(Zawisz)
Stały Bywalec
Nie zawsze. Spotykam Norwegów na fuchach i Polaków, którzy robią po godzinach za 225 kr/t.
Może nie zbyt często ale jednak.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Łukasz Klęczar
(lukkle3635)
Wiking
Nie mowie, ze norwedzy nie pracuja na czarnucha. Z tego co ja zauważyłem to większość Polaków i Litwinów jebie do nocy za marne 100 NOK.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Ptak
(KrzysztofPtak)
Wiking
lukkle3635
Polacy robia za 100 ?? To nie ma co sie dziwic ze polowa jeczy ze malo zarabia Za mniej jak 180 nie ma co sie z domu ruszac. Wiele Norwegow bierze fuchy mniejsze czy wieksze i chocby normalnej godzinowki maja 300 dajmy na to, to i tak na fuche po godzinach za 200 chodza. A teraz prywatnych osob coraz wiecej na dodatek wiele prac wykonuje sobie samemu przy remoncie/ budowie. Na czarno pracowali, pracuja i beda pracowac zawsze ludzie i tego nikt nie zmieni. A to ze jest coraz wiecej osob pracujacych na czarno a nie jak tu napisano przestepcow bo to sa lduzie ktorzy zarabiaja na wyzywienie wlasnych rodzin nie czyniac nikomu krzywdy, to jest juz tylko i wylacznie wina Norwegow, bo trole az sie lgna by zaplacic 200 na godzine do reki zamiast zaplacic 300 na konto. I odpierdzielcie sie juz od tych Polaczkow co sobie pracuja bez kwitu. Jesli Norek chce bez kwitu i taniej, to chyba lepiej zeby to Polak zarobil a nie jakis czarnuch co 90 procent czasu siedzi na zasilku i porobi 2 godziny dziennie "socjalnie" to u jakiegos rolnika badz puszki przezuci. Niech tych wytepia a nie sie do ciezko pracujacych ludzi przypierdzielaja.... Pozdrawiam z Tromso
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów

(misiu73)
Wiking
I tu KrzysztofPtak ma rację,a takie bzdury jakie się tu czyta to wypisują albo nieudacznicy,nieroby i inni tego typu co tydzień temu przyjechali z anglii,irlandii i innego raju,albo ci którzy wogóle nie wiedzą co się dzieje i jakie są prawdziwe realia życia w norwegii
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
arkadiusz rozanski
(areczek70)
Wiking
JA TAM NAWET NIESLYSZALEM ZEBY KTOS ROBIL ZA 100 TO CHYBA GDZIES W OSLO ZA FREE ROBIA W HORDALAND / BERGEN MINIMUM 200 MUSZA BYC BO JAK TO INACZEJ MOZE BYC !!!!!! A CI CO ZA 100 ROBIA TO LEPIEJ NIECH SPIER......A DO POLSKI BO RYNEK TU PSUJA I ZROBIA TU 2 ANGLIE BADZ GERMANIE NIEBAWEM WTEDY POZOSTANIE TYLKO AUSTRALIA
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1635 Postów
Maniak
areczek70 napisał:
JA TAM NAWET NIESLYSZALEM ZEBY KTOS ROBIL ZA 100 TO CHYBA GDZIES W OSLO ZA FREE ROBIA W HORDALAND / BERGEN MINIMUM 200 MUSZA BYC BO JAK TO INACZEJ MOZE BYC !!!!!! A CI CO ZA 100 ROBIA TO LEPIEJ NIECH SPIER......A DO POLSKI BO RYNEK TU PSUJA I ZROBIA TU 2 ANGLIE BADZ GERMANIE NIEBAWEM WTEDY POZOSTANIE TYLKO AUSTRALIA


w oszlo to i za 70-80 robia......kuzwa, nie rozumiem tego, mi sie niechce dupy ruszyc za mniej niz 250 na czarnucha.......
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
ano sa debile i jeszcze fakture wystawia ,a potem norek powie ze rok temu to mu to zrobili za 30% ceny
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
124 Posty

(Janin)
Stały Bywalec
Krzysztofptak jestes zwyklym pojebem z trocinami we lbie zamiast mozgu..szkoda rozpisywac sie na twoj temat..i tak nie zrozumiesz..
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok