Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

Przewodnicząca Frp: Norwegia to raj dla zagranicznych przestępców - Norwegia

Czytali temat:
(540 niezalogowanych)
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przewodnicząca Frp: Norwegia to raj dla zagranicznych przestępców
Ja bym powiedzial: ZAMKNIETYCH obozow pracy dla uchodzcow. Jak sie wykaze taki , ze umie pracowac to dopiero rozpatruje sie podanko.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Karol Magpie
(Magpie)
Wiking
A ja bym powiedział ze dac takim kilof i rąbać tunele troche ich tu brakuje. Jak nie ma miejsca. A niech szanuja tych uczciwych zarazem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5815 Postów
pati muzia
(patim)
Maniak
Ja bym powiedzial: ZAMKNIETYCH obozow pracy dla uchodzcow. Jak sie wykaze taki , ze umie pracowac to dopiero rozpatruje sie podanko.
otworz firme i niech ci taki dupek z doswiadczeniem maluje jedna sciane 20m2 4 godziny

albo pizda z doswiadczeniem na hotelach pojdzie sprzatac domek na 3 godziny i po 90 minutach pojedzie do domu ale pisze sobie 4 godz pracy

a potem ci powie ze tego sie nie da zrobic w 3 godziny
ale dopiera po skardze od Norwegow


gdzie student robi to w 2,5 godziny facet 20 lat bez doswiadczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(PiotrKobialka)
Wiking
Nie dziwie sie , ze czasem nie rozumiem co nory mowia. Ja niektorych Polakow nie rozumiem. ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
PiotrKobialka napisał:
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Przewodnicząca Frp: Norwegia to raj dla zagranicznych przestępców
Ja bym powiedzial: ZAMKNIETYCH obozow pracy dla uchodzcow. Jak sie wykaze taki , ze umie pracowac to dopiero rozpatruje sie podanko.


Jezeli nie jestes statsborgerskap to proponuje stulic ryj. To nie twoj kraj i nie twoje problemy.
Mozesz oczywiscie zglosic swoje postulaty w swiniarni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Wystarczy ze ma bosettingstillatelse czy raczej to nowe ktore teraz daja odkad Polska jest w Unii i ma prawo interesowac sie tym dlaczego okradaja go z podatku i avgiftow jak tu pracuje i glosowac w wyborach do komuny.

Aby glosowac teraz jesienia potrzeba statsborgerskap. Wszystkich ktorzy posiadaja zachecam aby tak jak ja we wrzesniu dali czerwona kartke brudnemu socjaliscie Stoltenbergowi i wrzucili glos na FrP.

Tak dla samochodow za Niemieckie ceny! Tak dla budowy autostrad! Tak dla uzywania forsy z oleju w Norwegii! Tak dla zniesienia avgiftow szczegolnych na wszystko lacznie z alkoholem! Nie dla wypozyczania forsy szwabom na 1 % czy rozdawania kraja 3ciego swiata! Nie dla importu ludzi z poza Unii! Nie dla dawania socjalu czy chorobowego za psychiczne diagnozy typu depresja! Nie dla socjalistow i wszystkich czerwonych popaprancow! Nie dla toppskattu ! I 3x GLOSNE NIE NIE NIE dla opodatkowania zysku z kapitalu, formueskattu oraz arveavgiftu !!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Imperator1988 napisał:Wystarczy ze ma bosettingstillatelse czy raczej to nowe ktore teraz daja odkad Polska jest w Unii i ma prawo interesowac sie tym dlaczego okradaja go z podatku i avgiftow jak tu pracuje i glosowac w wyborach do komuny.
Aby glosowac teraz jesienia potrzeba statsborgerskap. Wszystkich ktorzy posiadaja zachecam aby tak jak ja we wrzesniu dali czerwona kartke brudnemu socjaliscie Stoltenbergowi i wrzucili glos na FrP.
Tak dla samochodow za Niemieckie ceny! Tak dla budowy autostrad! Tak dla uzywania forsy z oleju w Norwegii! Tak dla zniesienia avgiftow szczegolnych na wszystko lacznie z alkoholem! Nie dla wypozyczania forsy szwabom na 1 % czy rozdawania kraja 3ciego swiata! Nie dla importu ludzi z poza Unii! Nie dla dawania socjalu czy chorobowego za psychiczne diagnozy typu depresja! Nie dla socjalistow i wszystkich czerwonych popaprancow! Nie dla toppskattu ! I 3x GLOSNE NIE NIE NIE dla opodatkowania zysku z kapitalu, formueskattu oraz arveavgiftu !!!

Mam takie pytanie do Ciebie :

- Ile lat rządzi , ta Znienawidzona tak bardzo przez Ciebie ... Partia ? .
- Ile z tych lat , Ty Sam korzystałeś z tych dobrodziejstw , całymi garściami oraz Twoi Rodzice , gdy ty byłeś Małym dzieckiem .
---
W którymże to pokoleniu , jesteś taki bardzo bogaty i zaliczasz się , do Wyższej Kasty Ludzi Wolnych ?
Innymi słowy Kim Byli lub są Twoi Dziadkowie ze stron Rodziców ? .
---
JEDZIESZ na tą partię , jak zaślepiony , chory politycznie ... Ktoś , komu te rządy zabrały dobra doczesne . Czyżby faktycznie tak było ? .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
145 Postów
Zenek Sprochenek
(Optimus_Anihilacja)
Stały Bywalec
gabriel napisał:
Imperator1988 napisał:Wystarczy ze ma bosettingstillatelse czy raczej to nowe ktore teraz daja odkad Polska jest w Unii i ma prawo interesowac sie tym dlaczego okradaja go z podatku i avgiftow jak tu pracuje i glosowac w wyborach do komuny.
Aby glosowac teraz jesienia potrzeba statsborgerskap. Wszystkich ktorzy posiadaja zachecam aby tak jak ja we wrzesniu dali czerwona kartke brudnemu socjaliscie Stoltenbergowi i wrzucili glos na FrP.
Tak dla samochodow za Niemieckie ceny! Tak dla budowy autostrad! Tak dla uzywania forsy z oleju w Norwegii! Tak dla zniesienia avgiftow szczegolnych na wszystko lacznie z alkoholem! Nie dla wypozyczania forsy szwabom na 1 % czy rozdawania kraja 3ciego swiata! Nie dla importu ludzi z poza Unii! Nie dla dawania socjalu czy chorobowego za psychiczne diagnozy typu depresja! Nie dla socjalistow i wszystkich czerwonych popaprancow! Nie dla toppskattu ! I 3x GLOSNE NIE NIE NIE dla opodatkowania zysku z kapitalu, formueskattu oraz arveavgiftu !!!

Mam takie pytanie do Ciebie :

- Ile lat rządzi , ta Znienawidzona tak bardzo przez Ciebie ... Partia ? .
- Ile z tych lat , Ty Sam korzystałeś z tych dobrodziejstw , całymi garściami oraz Twoi Rodzice , gdy ty byłeś Małym dzieckiem .
---
W którymże to pokoleniu , jesteś taki bardzo bogaty i zaliczasz się , do Wyższej Kasty Ludzi Wolnych ?
Innymi słowy Kim Byli lub są Twoi Dziadkowie ze stron Rodziców ? .
---
JEDZIESZ na tą partię , jak zaślepiony , chory politycznie ... Ktoś , komu te rządy zabrały dobra doczesne . Czyżby faktycznie tak było ? .


A zjakiej jeszcze strony moga byc dziadkowie?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2524 Posty
K T
(Imperator1988)
Maniak
Ostatnio dokoncza 8 lat rzadzenia socjalistyczne scierwa z AP ale koniec jest blisko juz niedlugo

Otoz opowiem jakiez to dobra rodzali moim rodzica jak bylem maly. W 1988 moi rodzice byli w Norwegii bo Høyskolen i Molde samo zaprosilo mojego ojca jako profesora elektroniki (tak to sie nazywalo wczesniej dzis to informatyka) aby tam prowadzil wyklady po angielsku i wspomagal badania norweskiego profesora ekonomii. I dlatego przypadkiem sie urodzilem w Molde.

A pozniej w 1997 moja matka tu przyjechala bo Norwegia potrzebowala specjalistow lekarzy (nauczyla sie norweskiego w Polsce). Wiec skorzystala z oferty pracy dlatego tez znalezlismy sie w Norwegii i jedyne co dalo panstwo norweskie to na wejsciu podatek ktory pobierali od pensji mojej matki. I tak pobieraja do dzis po 400 000 co roku a czasem wiecej, a teraz i mnie pobieraja podatek. Pozatym zlupili engangsavgiftu na samych samochodach ponad 1 milion NOK napewno od 1997, niemowiac o wszelakich innych zlodziejstwach poprzez avgift. Wiec czym przy tym jest to ile wyszkolenie jednego ucznia kosztuje w szkole moja matka i ojciec kilkarazy tyle podatku placili co roku niz to kosztuje.

A dzis przez te zasrane rzady nie moge sobie kupic szpanomobila coby sie w Polsce patrzyli czym Pan jedzie (chociaz A8mka ulomna nie jest) normalnie jak czlowiek zeby wszedzie jezdzic. Tylko bede musial kupic na Polskich tablicach i trzymac w Polsce albo placic za czerwone tutaj jak bede chcial sie przejechac (zreszta przez socjalistow nie ma gdzie jezdzic a jak jest to 36 km/h szybciej i prawka nie ma). I jeszcze co weekend mnie lupia. Kto to slyszal zeby za puszke zwyklego piwa Heineken w sklepie placic 25 NOK (13,5 PLN po obecnym kursie srednim) bo Stoltenberg musi drugi raz sie nachapac juz raz opodatkowanymi pieniedzmi.


A co do dziadkow to ci opowiem coprawda chodzi o prababke i pradziadka od strony matki ojca. Czyli Ciepielewskiego i Czartoryska. Mieli wiec bank i duze bogactwa w St. Petersburgu i najpierw czerwone scierwo zlupilo to tam wiec "przeniesli" (uciekac musieli) sie do Polski gdzie tez posiadali posiadlosci i znaczny majatek. Ale najpierw narodowiSOCJALISCI to zlupili a potem ukradli czerwoni komuszkowie. I do dzis nic nie oddano bo zeby oddali to trzeba byc zydem inaczej niezwracaja..... Gdyby nie komuszki wszelkiej masci i koloru to dzis proletariusze by klaniali sie az do ziemi proszac o laskawy ochlap patrzac jak przechodze, nie musialbym siedziec na zasranym koncu swiata tylko bym spokojnie na slowianskiej ziemi popalal cygaro, przegryzal ogorkiem i zapijal wodka a dookola bym mial harem najladniejszych dziewczyn lub tez jedna wybrana dokladnie taka jaka chce. I miliony w setkach w banku. Oto co czerwone scierwo zrobilo.

Ale przyjdzie taki dzien ze na drzewach zamiast lisci beda wisiec socjalisci.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Optimus_Anihilacja napisał:A zjakiej jeszcze strony moga byc dziadkowie?
Widzisz Ja dobrze Wiem Co Chciałem Przekazać .
Ty Też ...
Jednak Imperator już Nie ...
Dlatego tak a nie Inaczej właśnie napisałem .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok