Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Porównanie norweskich operatorów sieci komórkowych - Norwegia

Czytali temat:
217 Postów
El Mundo
(Matiboy)
Stały Bywalec
Chess przy doładowaniu za 100 Nok zawsze dostaje się gratis 100 sms zagranicę , przy doładowaniu za 100NOK na ich stronie, 100 smsów zagranice plus 100 do Norwegii i ostatnio 20% więcej na rozmowy, infolinia w języku Polskim , najbardziej denerwujące sa jednak problemy techniczne związane z zasięgiem ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Jarosiński
(rafal21o21)
Wiking
jeszcze telio które w abonamencie jest najtansze do wszystkich +darmowe gb
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Rafał Jarosiński
(rafal21o21)
Wiking
i co powiecie teraz
??????????
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Polecam również Lyca mobile, tania i dobra i niezawodna. Ładujesz 200 koron masz 260, między swoimi rozmowy bezpłatne!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Jezeli chodzi o firme MyCall to artykul jest przeklamany, bo ceny w Fastprisie podane sa PO WYKORZYSTANIU DARMOWYCH MINUT. Ci madrzejsi zauwaza ze minuty za granice sa wliczone w cene i ze MyCallowe Fastprisy sa najtansza oferta na rynku. Jezeli chodzi o zasieg to kazdy kto jest w temacie wie, ze sieci korzystajace z zasiegu Netcoma maja duzo slabszy zasieg niz te ktoreuzywaja przekaznkow Telenora.... Nastepnym razem sugeruje autorowi troche lepiej odrobic pracxe domowa...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
lyca.. no i chilimobil.no/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
82 Posty
Jacek Zabek
(Zabek57)
Początkujący
Abonament 349 koron w MyCall to: 500 minut do Polski plus nieograniczone dzwonienie po Norwegii. Ja sporadycznie sms-y pisze. Z internetu mie korzystam i tak. Przy swobodnym rozmawianiu zawsze mieszcze sie w granicach. Dla mnie to optymalny abonament i nie musze myslec, czy moge zadzwonic`?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -8  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Zbigniew Kozlowski
(osbornn)
Wiking
Chess najlepszy, najtanszy.Polecam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kamil Sobolak
(krzakx)
Wiking
WITAJCIE,
POTRZEBUJE TYPOWA OFERTE INTERNETU PREPAID, proszę o porady. Idealne było by ale Niemieckie 2euro za nie limitowany dostep na 24h.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
slawek bemowski
(grubyslavko)
Wiking
heh, fajnie, tylko mam problema...
po pierwsze. karte zamowilem poczta, przyszla, ladnie pieknir, tylko chyba nieaktywna, jak ja aktywowac? po drugie, gdzi kupic doladowanie ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok