Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1366 niezalogowanych)
264 Posty
Magg G
(magg)
Stały Bywalec
Bardziej bym powiedział "Rzydzi do gazu" bo te huje mi bardziej zaszkodziły tu....


a kto to jest RZYD??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
15 Postów
Zbigniew Cichoń
(zbyszekc)
Wiking
Wygląda na to że Norwegowie boją się we własnym kraju otwarcie powiedzieć, że nie podoba się im zasłanianie twarzy przez muzułmanki bo to nie ciekawy obrazek na ulicy czy w instytucjach to wymyślają pierdoły że utrudnia to naukę. Po prostu są zastraszeni!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Robert TADEUSZ
(duch1964)
Wiking
Boże jacy wspaniali rodacy ,błąd błędem pogania .
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Nie wiem czemu, ale nie wydaje mi sie to w porządku... może dlatego, że nie wyobrażam sobie zakazu noszenia krzyżyka, czy u wyznawców judaizmu jarmułki itp. itd...
Co zaś do braku sympatii do innych nacji czy wyznań to chyba przodujemy w całym świecie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
Cytat z oglądanego filmu...czarnoskóry człowiek mówi do białoskórego, który wcześniej o czarnoskórym powiedział kolorowy... Ja urodziłem się czarny i umrę czarny, a ty urodziłeś się różowy, teraz jesteś biały a jak umrzesz będziesz szary, który więc z nas jest kolorowy?
A ten na dole to cudowny, jedyny Jamajczyk Bob Marley, twórca regge!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Dariusz Nowak
(kos73)
Wiking
Z tym twórcą to koleżanka mocno przesadziła. Propagator i owszem ale nie twórca.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
219 Postów

(lena1)
Stały Bywalec
kos73 masz absolutną rację!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Keri H
(keri103)
Wiking
Jestem za!! Przeciez nauczyciele nie maja pojecia z kim rozmawiaja. Kazdego dnia moze przyjsc ktos inny. Pewnego dnia moze przyjsc nawet Tatus z wiazka granatow!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3656 Postów
Anna Bak
(Lindemans)
Maniak
lena1 napisał:
Nie wiem czemu, ale nie wydaje mi sie to w porządku... może dlatego, że nie wyobrażam sobie zakazu noszenia krzyżyka, czy u wyznawców judaizmu jarmułki itp. itd...
Co zaś do braku sympatii do innych nacji czy wyznań to chyba przodujemy w całym świecie.


Tiaaa
Wyznawcy islamu sa na swojej ziemi przesympatyczni i niebywale tolerancyjni
Niewiernym pozwalaja koscioly budowac, chadzac po ulicach w iscie europejskim stroju, nosic bez strachu np. krzyz zawieszony na szyji i wiele innych sytuacji nie wzbudza w nich nawet najmniejszego zainteresowania
Na ich ziemi, masz sie dostosowac ! Na naszej ziemi...masz akceptowac wszystko co chca robic

Nie prownuj tez leno jarmulki, czy innego nakrycia glowy, do szmaty, ktora pozwala widziec na tyle, aby sie nie przewrocic. W takiej szamcie mozna wyslac za siebie i siostre i kolezanke gdziekolwiek, nie tylko do szkoly
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
42 Posty
Remek R
(Remo)
Nowicjusz
lena1

nie wydaje Ci się to w porządku??

ja jako nauczyciel wolał bym widzieć twarz ucznia, jego nastrój, uśmiech, emocje.
Jako bankier lub ochroniarz wolał bym osobę która nie ma maski na twarzy wchodząc do banku
Owszem zakazy są bez sensu i dzięki muzułmanom mamy je teraz np na lotniskach, nawet perfum już wnieść nie można.
Wiesz że w kilku stanach w USA takie kobiety mogą sobie zrobić zdjęcie do prawo jazdy w Nikabu ?? ( uczucia religijne )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok