Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Agata Biala Agata Dymna darek laskow (2693 niezalogowanych)
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
djaro34 napisał:
Ty kurwo bita dechom to takie cioty jak Ty parówy złamane psują wizerunek uczciwych ludzi i tylko w taki sposób pisząc do Ciebie Twój przecwelony mózg to zrozumie więc spierdalaj zakompleksiony ośle mam nadzieje ze dotarło
no
w miarę szybko zrozumiałeś jakiego języka trzeba używać do takich polaczków jak penis, czy leikers
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Arkadiusz Romul
(djaro34)
Wiking
Wolałbym normalną rozmowę na poziomie no ale życie pokazuje nasz kulturalny Naród że tylko rynsztok rozumieją
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
djaro34 napisał:
Wolałbym normalną rozmowę na poziomie no ale życie pokazuje nasz kulturalny Naród że tylko rynsztok rozumieją
cóż
człowiek jest tym, co je i pije
jeśli to jest konina, zdechłe krowy, wódka na płynie do spryskiwaczy i piwo na żółci bydlęcej gonione na enzymach, a nie warzone przez 30 dni, to mamy co mamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
143 Posty
Lukasz .
(Blok)
Stały Bywalec
Do spedalonych szympansów

Gabrielu stukasz o dno szamba ?

od spodu? a fuj , śmierdziuszku, obrzydliwy jesteś, żeby się tak w bluzgach taplać.... nieładnie! śmierdzisz tak od wacka?..... eheh no to tak zaczynacie się znowu szympansić, ciekawe jakie odgłosy teraz będziecie wydawać? ala jednego w rekę drugiego do buzi?, wacek , zapomniałeś jaki ty kutasik jesteś, zę do kobiety tak piszesz? aaa ch zapomniałem.... szympansy sa w Zoo trzymane i pluja jak sie ję denerwuje. To może z nudów weś sobie razem z Gabrielkiem pedałkiem potrzymajcie i do buzi weźcie to zasmakują wam wasze peniski i tak jak te szympansy będziecie pluć , ciągnąć sobie razem i żucać bananami w innych żeby się do was przyłączyli. A może teraz jakąś akcję z bananami utworzycie, tylko żeby się ktoóryś z was nie poślizgł, bo drugi zaraz to wykorzysta, znając was luuuubiiiicie takie zabawy. Ostatni raz do was prostaki z ZOO pisałem mamusie wam zajebiste wychowanie dały, 21.04.2013.

a propos pedofili, to oglądnij sobie
bo ja jestem przeciwny przestępstwom seksualnym Barania głowo ileż razy mam tobie to powtarzać?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
22 Posty
Arkadiusz Romul
(djaro34)
Wiking
Ty <nowicjusz> Tobie się już całkiem mózg zmechacił Ty się zastanowiłeś co piszesz i nie wyjeżdżaj mi cioto z jakimiś stronkami o pedofilach bo widzę ze jesteś tam częstym bywalcem złamasie jeden a jak masz ochotę na banana to idz do Spara i sobie kup a dzieci Norweskie ,polskie i innej narodowości zostaw w spokoju ciepła parówo, Ty za majty ładnie będziesz garował popaprańcu z kąt to się kur.a biorą takie poje.y i wypierdalaj z tego portalu bo jebie ciulem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok