Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dodatkowy tydzień wolnego w 2013 roku - Norwegia

Czytali temat:
(605 niezalogowanych)
1 Post
krzysztof ignaszak
(kaliszanin)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dodatkowy tydzień wolnego w 2013 roku
zajebsicie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
estera kozlowska
(ladyesti)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2235 Postów
Anders B
(AndersB)
Maniak
ladyesti napisał:
fajnie, choc szef mnie tak lubi, ze zawsze cos dla mnie znajdzie bez wzgledu na wolne....ale i tak sie ciesze

...tadzio?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
112 Posty
piotr kwiatkowski
(grupa Laokona)
Początkujący
Jesteśmy świadkami upadku kolejnego mitu panującego wśród forumowiczów MN.
Tak wiele mówiło się tutaj o bierności moderatorów i niereagowanie na pojawiający się wulgarne i niekulturalne wpisy. I mamy wreszcie dowód ,że tak nie jest.
Aż przykro patrzeć ,co wyprawia pod tym artykułem moderator . Uwija się tu jak cyrulik z brzytwą ,wycinając bez mrugnięcia okiem dziesiątki ,a może nawet setki agresywnych i antyreligijnych wpisów, pełnych oburzenia za brak tolerancji i szacunku dla ateistów ,agnostyków i wszelkiej maści apostatów zmuszonych odsiadywać dzień wolny od pracy z powodu święta religijnego.
Sam jasta 102 wysłał z dziesięć postów,każdy z nich ,to beczka pomyj i wszelkiej nieczystości ,które przelał na klawiaturę dając upust swojej wściekłości w związku z tak brutalną ingerencją kościoła w jego życie prywatne i podobnie ,jak inni znani ze swojego sceptycyzmu religijnego forumowicze , postanowił ,że w czasie wakacji odpracuje te dni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
GRZEGORZ CHELMINIAK
(GrzegorzCh)
Wiking
spoko niech placom za wolne majom tyle kasy a zydzom
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok