W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polak zaginął po julebord
Mocno pijany... jakoś nie jestem zdziwiona! I dobrze, jednego obszczymurka mniej !
Mocno pijany... jakoś nie jestem zdziwiona! I dobrze, jednego obszczymurka mniej !
1 NOK
Witam . Sprzedam Vw Lt 35, przeglad wazny jeszcze ponad rok . Samochód nadaje sie np. do firmy budowlana. Odpowiem na pytania telefonicznie. Tel. 40594493. Jak nie odbieram proszę pisać.