Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
J W DariuszD88 D88 (1494 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
misiamotylek napisał:
hahha oj Ci faceci oni tylko o jednym...może i macie rację ale nie w 100 %

bałagam > nie obrazaj nas!

romek jest ..... inny

ps: ja np zwracam uwage na usta kobiety, tzn maja byc muzykalne

reszta to kwestia %%%%%%%%%%%

w mysl starego powiedzenia "nie ma brzydkich kobiet, tylko czasem wina brak......"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Katarzyna K
(katrine)
Wiking
Czyli teraz w kalendarzu zamiast norweskich widoczków będą panienki?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
maryjanek a oczy !!! zapomniałeś o oczach ......mają być w nich kurwiki

.
.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
jacek walicki
(Winczenzo)
Wiking
ps: ja np zwracam uwage na usta kobiety, tzn maja byc muzykalne

reszta to kwestia %%%%%%%%%%%

Czy w ostatnim zdaniu marianek ? stawiasz na: 9 na 6 ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
=>Winczenzo - rozmawiamy o konkursie pięknych kobiet a nie castingu na żone, tu ma kandydatka pięknie i kusząco wyglądać aby męska część mogła zagłosować i ostatnią rzeczą o jakiej będą myśleli jest to co Ona ma w głowie

=>lena003 - "kocopoły" po jakiemu to napisałaś? bo w słowniku jezyka polskiego nie znalazłem tego wyrazu

napiszcie lepiej coś co jest związane z tematem a nie zabawiać się w profesora Miodka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
romanczejarek napisał:
=>lena003 - "kocopoły" po jakiemu to napisałaś? bo w słowniku jezyka polskiego nie znalazłem tego wyrazu
BO jesteś łamaga...
...nie wszystkie współczesne słowa , znajdują się w cytowanym słowniku www.miejski.pl/slowo-Kocopo%C5%82y
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
55 Postów
fire .
(fire)
Nowicjusz
Szkoda tylko , ze kalendarz bedzie bardziej dla odbiorocow plci brzydkiej a co dla pan?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(romanczejarek)
Wiking
=>gabriel - dobrze że Ty jesteś zajebistym gościem co zamiast normalnie mówić używa jakiejś nowomowy aby być "cool"

ja wyraźnie napisałem o Słowniku Języka Polskiego a nie o jakimś ścierwie które wymyśla pijana i naćpana młodzież aby było śmieszniej i móc na jeszcze więcej sposobów kogoś obraźić

czuwaj
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
237 Postów
iwona .
(ivka111)
Stały Bywalec
lena003 napisał:
[




:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ja pier....chłopie :blink: którą główką myślałeś pisząc te kocopoły??????????:silly: :silly: :silly: :silly:[/quote]

haha niezle to Lena podsumowalas... ale sie usmialam.. kocopoły
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
185 Postów

(lena003)
Stały Bywalec
romanczejarek napisał:
=>Winczenzo - rozmawiamy o konkursie pięknych kobiet a nie castingu na żone, tu ma kandydatka pięknie i kusząco wyglądać aby męska część mogła zagłosować i ostatnią rzeczą o jakiej będą myśleli jest to co Ona ma w głowie

=>lena003 - "kocopoły" po jakiemu to napisałaś? bo w słowniku jezyka polskiego nie znalazłem tego wyrazu

napiszcie lepiej coś co jest związane z tematem a nie zabawiać się w profesora Miodka





a ''pieńć'' znalazłeś ????!!!hehhehehhe gabryś ma rację ,żeś łamaga i tyle na temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok