Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Wypadek z udziałem Polaków w gminie Frosta, policja zrezygnowała z dochodzenia - Norwegia

Czytali temat:
Karol S Zbyszek Z. (675 niezalogowanych)
7 Postów
Nygus pl
(nygus)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Wypadek z udziałem Polaków w gminie Frosta, policja zrezygnowała z dochodzenia
;] życie na autopilocie buma leciala heh..
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
..........w dzien śpią bo są chorzy i Nav daje.................................
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
powiedz ty mi młody człowieku > od kiedy ty wacek byka boli, kiedy krowa sie cieli ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
pewnie tłumaczyli się, że oto właśnie kultywowali polskie tradycje narodowe i jako tacy są pod ochroną konwencji UNESCO dającej każdemu prawo do zachowania swoich obyczajów
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
powinni ukarać właściciela samochodu!właściciel wie na pewno kto prowadził!norwescy gliniarze to barany gzie ich szkolą!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
weith napisał:
powinni ukarać właściciela samochodu!właściciel wie na pewno kto prowadził!norwescy gliniarze to barany gzie ich szkolą!


a jak własciciel nie wie ??????
nigdy nie upiłes sie zeby nic nie pamietac ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Madzia carpe diem
(madziuleczek)
Wiking
dokladnie kazdy sie spil tylko nie kazdy jest na tyle głupi zeby tym autem potem jechac skoro cala ekipa sie spila. wybrali "trzeźwego pewnie."

swietnie. coraz lepiej. najpierw Rutkowski - Norwegowie będą przed nami swoje dzieciaki chować. a teraz to. świeeeeeeeeeetnie. i potem wszyscy zdziwieni ze po 45 vising mieszkania i nic. bravo ! tak dalej a na pewno będzie nam się tutaj wiodło lepiej ;/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok