Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

reklama | kup tutaj »

Mówisz po norwesku- otrzymasz kontantstøtte- czyli kolejna propozycja dotycząca zasiłku opiekuńczego - Norwegia

Czytali temat:
(610 niezalogowanych)
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Mówisz po norwesku- otrzymasz kontantstøtte- czyli kolejna propozycja dotycząca zasiłku opiekuńczego
czyzby chcieli zabrac sie za pakistanow i innych muslimow???? a to dobre.... hehehehe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów

(camerun)
Wiking
noo to widze ze teraz wszyscy rodzice malych pociech otrzymaja bezplatne kursy norweskiego aby mogli pozniej uczyc swoje dzieci, hihi Tylko obowiazki daja a prawo do bezplatnej nauki jezyka tylko dla wybrancow, moze lepiej zastanowic sie nad tym dlaczego dzieci imigrantow nie mowia po norwesku bo q...wa sami rodzice nie znaja tego jezyka!!!! Koszty kursow sa duze i moze nalezaloby rozpoczac analize problemu od zrodla skad sie bierze nieznajomosc norweskiego u dzieci imigrantow, z tej chytrosci to juz sie pos...ja !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
M. C.
(Carbonbased Lifeform)
Wiking
To może powinni w takim razie stworzyć nową,niższą klasę podatkową dla ludzi,którzy nie będą pobierać zasiłku opiekuńczego,albo dla tych,którzy zobowiązali się na piśmie do odizolowania swoich dzieci od polskich rówieśników.Ale bzdura!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Hubert Sz
(Huberths)
Wiking
że w pobliżu nie ma dzieci mówiących w ich ojczystym języku.CO TO KURWA JEST!?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
202 Posty
Agnieszka N.
(AgaN)
Stały Bywalec
Kurde mieszkajac w Tyskland wrecz namawiali do mowienia w domu w jezyku ojczystym...zeby dziecko bylo dwujezyczne...szkoda jeszcze ze nie mowia co mamy do garka wsadzic...ale poparancy!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
36 Postów
MONIKA K
(mooona77)
Nowicjusz
naprawde zaczynaja nie od tego co trzeba...jestem prawie 4 lata
syna byl w przedszkolu najpierw kolo 4 miesiecy no a pozniej normalnie 1 klasa uwazam ze przygotowanie opiekunow w przedszkolach nie jest wykfalifikowana na nauczanie naszy dzieci nie ma pomuslu na nie ucza sie od grupy dzieci nie od pani teraz moja 3 latnia cora jest w tym sama przedszkolu nic sie nie zmieniło moje drugie dziecko jest jedynym dzieckiem z zagranicy i nic sie nie zmieniło.mala zaczela majac 3 lata i nie dlatego za mielismy pieniadze ale to naprawde dobry wiek do startu,na
szczescie chce chodzi mimo ze nie rozumie jeszcze duzo...mysle ze powinni pomyslec nad sposobem nauczania naszych dzieci dotyczy to tez juz syna juz czwartoklasiste w szkole od czasu do czasu ma indywidualne lekcje i nic konkretnego z tego nie wynika...życze wszystkim rodzica cierpliwosci w uczeniu jezyka norweskiego
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok