Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
(1999 niezalogowanych)
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
guciuk napisał:
jestem w Norge od kilku lat i mam naprawde dobra prace!
a kolega dddarek rozczula sie nad pisownia SZYNKARA... mianowicie jego polszczyzny?!?!?!
Darku a gdzie twoje lekcje Historii???
pracowac dla potomkow SS???
wielu moich znajomych tam pracowalo i podziekowalo...
skoro jestes taki inteligentny to po pierwsze co robisz w Norwegii???
braklo pracy w Pl?
a po drugie nie trzeba umiec pisac zeby ummiec cos robic...
zapewne wiesz ze Norki sa mocni w gebie a do pracy maja 2 lewe rece!!!
wiec przestan ciupac swoim i pomysl o sobie...
nie wiem gdzie niektorzy z Was pracuja ale nikt nikogo do pracy nie zmusza... a to oznacza ze kazdy jest kowalem swojego losu...
jedni wybiora Niemcy inni Norwegie...
i tego nikt nie zmieni!
pozdro dla Wszystkich!!!


To SS mialo dzieci? Wlasnie takie madre komentarze przyczyniaja sie do dobrosasiedzkich kontaktow. Pogratulowac intelektu!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
P K
(niebieski)
Wiking
sluchaj VEILDER...
slowa SS przytoczylem poniewaz w firmie w ktorej pracowalem pracowal Niemiec z Rostock a z nim byl jego wujek...
i nie bylo by nic gdyby nie Gruzin ktory takze pracowal z nami choc byl tylko na kontrakcie krotko terminowym...
i bylo sytuacja gdy ow Niemiec sam nie wytoczyl tych slow do mnie!!!
"... to moj dziadek ktory byl w SS zabijal waszych" tyczylo sie to mnie i Gruziana przy wymianie zdan zupelnie nie zwiazanych z tematem narodowosciowym... "... a wy mi teraz podskakujecie... itd"
w tej sytuacji to daje sporo do myslenia?!?!?!?
nie sadzisz??
Przeciez oni maja nienawisc do nas wpajana od przedszkola...
juz tu pomine moich znajomych gdzie ich relacje znam tylko z opowiesci...
wiec prosze nie pisz mi tu o intelekcie poniewaz ja tego doswiadczylem!!!
a mam jeszcze przyklad do przytoczenia o Niemce ktora pracuje z moja zona w szpitalu ale to juz jest zbedne do opisywania...
Pozdrawiam mimo wszystko!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...wracajac do tematu

jesli azjaci zastapia polakow,to kto zastapi azjatow?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
Azjaci się rozmnożą w azjatyckim tempie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
guciuk napisał:
sluchaj VEILDER...
slowa SS przytoczylem poniewaz w firmie w ktorej pracowalem pracowal Niemiec z Rostock a z nim byl jego wujek...
i nie bylo by nic gdyby nie Gruzin ktory takze pracowal z nami choc byl tylko na kontrakcie krotko terminowym...
i bylo sytuacja gdy ow Niemiec sam nie wytoczyl tych slow do mnie!!!
"... to moj dziadek ktory byl w SS zabijal waszych" tyczylo sie to mnie i Gruziana przy wymianie zdan zupelnie nie zwiazanych z tematem narodowosciowym... "... a wy mi teraz podskakujecie... itd"
w tej sytuacji to daje sporo do myslenia?!?!?!?
nie sadzisz??
Przeciez oni maja nienawisc do nas wpajana od przedszkola...
juz tu pomine moich znajomych gdzie ich relacje znam tylko z opowiesci...
wiec prosze nie pisz mi tu o intelekcie poniewaz ja tego doswiadczylem!!!
a mam jeszcze przyklad do przytoczenia o Niemce ktora pracuje z moja zona w szpitalu ale to juz jest zbedne do opisywania...
Pozdrawiam mimo wszystko!


Natomiast Polacy maja od kolyski wpajana przyjazn do Niemcow.... Jak Niemcy chca zobaczyc miejsce swojego urodzenia na Slasku przy w Prusach Wschodnich, to sa wedlug Polakow nacjonalisci i rewizjonisci. Jak Polacy jada na Kresy Wschodnie Najjasniejszej Rzeczypospolitej, to sa wzorowi patrioci. Poza tym rzygac mi sie juz chce polska zbiorowa mentalnoscia meczennikow. To nic, ze Zenek i Kazik z zawodu okradaja sklepy w Hamburgu, czy Berlinie, maja do tego prawo - ich dziadek zginal przeciez w Auschwitz!
CHORE!!!

Skoro Niemcy sa tacy fatalni, to po cholere Polacy pchaja sie tam drzwiami i oknami??!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Arkadiusz Rolinski
(roleks77)
Wiking
to jest tylko forum,podkreslam-tutaj sie nie wystawia ocen za gramatyke,ale za mysli-debatujemy czy kitajce beda lepsi,w niemczech czy w polssce dalismy sie poznac na całym swiecie-gdzie my,tam granice nasze-za bardzo sobie pozwalaja co niektorzy;mam 70 km do lepszego swiata z domu tj D,a szyfr to moja specjalnosc,gimnastyka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
roleks77 napisał:[/b]
dalismy sie poznac na całym swiecie-
no na całym to może nie, ale
w Ameryce - tam wzięli sobie za wzór durnia w Polish Jokes,
we Francji mówią pijany jak Polak
w Niemczech - polska gospodarka i polski porządek
w Holandii - nowi chu...wi Marokańczycy
a może wiesz gdzie jeszcze i jak nas poznali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
A tu mam taka ciekawostke dla was :

Wiecie, ze No. ktorzy maja korzenie z Indii, Chin i Sri lanki osiagaja w no. szkole najlepsze wyniki w nauce i w rezultacie najlepsze wyksztalcenie

Wiem, ze azjaci - przynajmniej tajlandki sa bardzo chetnie zatrudniane, bo sa bardzo sumienne, pracowite i uczciwe
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1222 Posty
ladny pan
(panladnyzrodzina)
Maniak
...oj, tak,tak


szegolnie chetnie zatrudniane sa,w charakterze darmowych sprzataczek,praczek i kucharek,

przez norweskich panow,ktorzy przywoza je do no. po sex-wycieczkach do tajlandii.

forma zatrudnienia jest dowolna,chociaz najbardziej popularna jest tzw: zwiazek partnerski.

do obowiazkow zatrudnionej nalezy rowniez: serwowanie egzotycznych drinkow,wymiana plynow

ustrojowych...oraz dozgonna wdziecznosc!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1371 Postów
Barbara H
(barbara67)
Maniak
Ty mowisz o niewolnictwie ( choc czesto za wlasna zgoda ) a ja mowie o zatrudnianiu ich - juz jak sie w obrobia z domowym tyranem

Chociaz nie wszystkie sa takie potulnye i latwe do ujazmienia - na szczescie . Niektore szybko sie ucza realiow no. i egzekwuja swoje prawa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok