Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Waldemar Kuklinski Mala Mi (4378 niezalogowanych)
1 Post
Paulina Wieczorek
(Paulinkaa18)
Wiking
...zal.pl... a nie raczej zal.no:/
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Waldemar Kuklinski
(wala1974)
Wiking
SIEKIERA PIENIEK 2 ręce w obciąc zeby pamietali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Krzysztof Janicki
(Leader84)
Wiking
Pracuje w centrum handlowym w oslo....raz na 2-3 tyg dzwoni do mnie szef ochrony zebym przyszedl cos przetłumaczyc bo zlapali polaka na kradzierzy i nie moga sie z cepem porozumiec .....a ile pewnie takich co sami sie dogadaja......;-p
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(tosia3)
Wiking
Dołączam do opinii innych...,po prostu wstyd mi za Polaków!!! Czy jest jeszcze miejsce na tej ziemi,gdzie będę mogła chodzić z podniesioną głową jako Polka? Chyba już nie......!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ula39)
Wiking
I dziwimy sie ze tak nas postrzegaja Norwegowie,ale na pocieszenie ,napisze tak ,jak ktos sledzi prase norweska ,to zauwazy ze tubylcy tez kradna , zabijaja,narkotyzuja sie nie wspomne o alkoholu i prostytucji,ale oni potrafia sie z tego wytlumaczyc....Podam przyklad napisalam komentarz do wypadku,cytuje;ze Norwegowie powinni kupowac auta bez kierunkowskazow,bo ich nie wogole nie uzywaja stwarzaja dla siebie i innych ogromne zagrozenie,ze dzieci chodza po ulicach jak sw...krow.,u nas uczono nas ze popatrz w jedna i w druga strone,a tu wejda na samochod,bo pieszy jest najwazniejszy,owszem tak jest tylko trzeba przy tym troche pomyslec i przewidziec ze jest slizko na drodze ze jest dluzsza droga hamowania ,moje dzieci o tym wiedza bo jezdza ze mna i rozmaiamy na ten temat,i na zakonczenie odpisal mi Norweg ze mam dyslekcje nie umiem pisac,to byly jego argumenty,to tyle pozdrawiam cieplo
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
24 Posty
KATARZYNA A
(KATX)
Wiking
WSTYYYYYD i brak slow
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok