Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Jak wygląda Norweskie więzienie? - Norwegia

Czytali temat:
Anita F Rafał tthbc Joanna Moja Norwegia Grzegorz . Nikodem6 aas Adrian7 (3650 niezalogowanych)
13 Posty

(asterix__25)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Jak wygląda Norweskie więzienie?
niejeden chcialby tak mieszkac.... dobrze ze u nas tak nie wyglada bo zabraklo by miejsc w przeciagu kilku dni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Ada.Cz)
Wiking
Niewierze nic tylko tam trafić racja u nas zabrakło by miejsc chyba w jeden dzień
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
30 Postów
Joanna W.
(asiunia1987)
Nowicjusz
te wiezienie to luksus w porównaniu do naszych wiezieni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Piotr i Ula Wiencko
(kurczaczek385214)
Wiking
Może i warunki dobre,ale nie wiecie o czym piszecie.Istota przebywania w wiezieniu nie są warunki w jakich przebywasz tylko brak wolności,która doceniamy dopiero kiedy trafimy w takie miejsce.Chciałbym usłyszeć wasze opinie po przebytym chociaż miesiącu w takim (luksusie).POZDRAWIAM
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojciech Krywon
(wkrywon)
Wiking
nie ma tak dobrze i nic za darmo trzeba pracowac 50 kr za dzien wycinka lasu itp.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Marek Domagala
(emdom)
Wiking
filzofujesz i to w taki sposób ,ze wyraźnie nie masz pojęcia o czym mówisz......kwestia braku wolności to kwestia umowna...wystarczy ,że porozmawiasz z kims kto zaliczył jakiekolwiek więzienie,a najlepiej gdy będzie to ktoś kto zaliczył takie o różnym standardzie......wysoki standard przekłada się również na inne wygody ,jak choćby możliwość kontaktu z zewnętrzem.....jak zapewne zauwazyłeś na jednym ze zdjęć,istnieją tam budki tlefoniczne....czy znasz warunki korzystania z takiej formy kontaktu,np. w polsce?!wątpię.....a co do warunków to dopiero miałbyś się z pyszna gdybyś zobaczył faktyczne warunki polskich "sanatoriów".......wtedy zrozumiałbyś dlaczego dla więźnia bardzo ważne jest w jakich warunkach odsiaduje swoje.....miesiąc w takim czymś jak na tych fotkach i miesiąc w czymś w polsce....ja rozmawiałem również z więźniami na Ukrainie....tam dopiero są cuda!!!!!tam z kolei polskie pierdle traktują jak raj!!!!Reasumując ,przedstawiłeś pogląd kompletnie odrealniony.......w odóżnieniu od pierwszych komentatorów....gdyby polscy więźniowie mogli zamienić się na podobne warunkami ośrodki,zapewne zgodziliby się na zdublowanie kary tylko za możliwość przebywania w takim miejscu......mocuję swe poglądy na bazie mojej pracy przed wyjazdem do Norwegii.....jako prsycholog prowadziłem wiele zajęć z osadzonymi i ciutciut zapoznałem się z warunkami więzień......tych w polsce nie życzę nikomu ,a tych na Ukrainie to nawet największemu wrogowi.....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Kinga Ogrodna
(kingoll_Az)
Wiking
Wyglada to więzienie jak ośrodek wypoczynkowy )))
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
butterfly :))
(butterfly)
Wiking
To sa jakies domki letniskowe a nie wiezienie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(krisno1)
Wiking
Byłem niekoniecznie w tym warunki są super nawet możliwość kupna czegoś
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Hania S
(hania656)
Wiking
trudno nie zgodzić sie z przedmówcami -nie mniej trudno by warunki były takie same dla wszystkich więźniów - nie sadze ze takie wygody maj mordercy - to zapewne jest wiezienie dla ...tych co to przekroczyli prędkość w Norwegii - mój kolega zwiedził już takie sanatorium wlasnie za predkosc.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok