Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

4
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
agnieszka pawlak joanna pachnik (1555 niezalogowanych)
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Nie rozumiem za bardzo co masz na mysli. Chyba pomyliles moj wpis z tym powyzej. Tak jak wiekszosc na tym forum wyrazilam opinie ze nie popieram zlodziejstwa. I jak najbardziej znam pojecie slowa praca...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
a b
(endi187)
Wiking
kiedyś w latach 90-tych przywozili silniki z wyjazdów na jagody do szwecji z koła podbiegunowego także ten temat nie jest nowym
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
a b
(endi187)
Wiking
ciekawe tylko w jaki sposób i kto zmusił ich do przyznania się .ale dobrze gówniarzom .będą tą kasę oddawac do końca swoich dni.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
piotr jankowski
(petter75)
Wiking
Pseudopatriotow to tutaj jak widac nie brakuje znani z cietego jezyka i oceniania innych(zyciowi nieudacznicy ktorym wiatr wieje ciagle w oczy)Co do reszty to proponuje zaczac zmywac z siebie smrod polskiego szamba i chociaz to proces dlugotrwaly-efekty sa niesamowite!!!Najwieksza zaleta norwegi jest brak mocherowych beretow i pedalow w czarnych habitach z ukrzyzowanym zydowskim pomiotem na piersiach-reszte jebac w dupe!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiking
naprawde wstyd bo co zlego to Polak przemyty kradzieze zabujstwa itp w norwegii sa naprawde piekne zarobki czego chciec wiecej a nw Polsce niedosc ze pilnuja zebys nieodpoczywal to za grosze tyrasz ZASTANÓWCIE SIE NIERÓBCIE WSTYDU.JA TEZ KIEDYS BYLEM TAKIM NORWEGIA MI DAJE CHLEP I POWIEDZIALEM DOSC ZALUJE CO KIEDYS ROBILEM NIEWARTO!!!!!!!!!JESTEM CZŁOWIEKEM
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
68 Postów
jan pociecha
(kenaj321)
Początkujący
co się stał to się nieodstanie , podzięk ujemy tym gostkom póżniej jak będziemy stać w długich kolejkach na granicy, przed wjazdem i zjazdem z promu Nasilą się kontrole a szczególnie pojazdów z polskim i blachami . Będzie jak za dawnych lat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
mistrz mistrzunio
(slawooo)
Wiking
he alejaja mam z wzs polewke kochani
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
59 Postów
Jowita Jowitka
(Słonko)
Nowicjusz
Beka w ogole... Kazdy czlowiek na tym śiwecie jest jednostka, ale kazde spoleczenstwo danego kraju ma przypisany swoj stereotyp i tego juz poprostu nie da sie zmienic. Nie wypisujcie tutaj ze wstydziecie sie za naszych rodakow bo tak naprawde jesli sie wstydzicie to naszego stereotypu. W ogole co Was obchodzi czy ktos kradnie czy nie- ludzie sami wybieraja sobie sposob na wlasne zycie bo zycie roznie sie toczy. Nie chce mi sie cytowac komentarzy powyzej ale z tego- ze przez tych dwoch z tego posta sa zwiekszone kontrole to mam polewke! Ja mam o nas Polakach jedna opinie, nie wiem jacy jestesmy ale wiem ze za granica trudno zleleźć sprzymierzeca polaka, świadcza nawet o tym Wasze wypowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
krycha konop
(I hate rust)
Wiking
W Polsce też tak siedzieliście na forach i wrzucaliście na Polaków??? Krytyka przychodzi najłatwiej taki nasz sport narodowy. Nie ma sklepu to na forum powrzucam a co?? he he

Nie ważne co zrobili, życie bywa bezwzględne, ale najgorsze jest to, że dali się złapać. Teraz znowu krzyczą że Polacy coś ukradli. A jak nie ma winnych to nie ma problemu.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
no niestety, nie mamy dobrej reprezentacji w noge to sobie plotkujemy i wrzucamy na zlodziei. rozumiem ze sa tacy co maja za zle i wspieraja ten rodzaj zarobkowania...good luck on this one
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok