Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

6
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Dwóch Polaków skazanych za kradzież silników motorówek - Norwegia

Czytali temat:
agnieszka pawlak joanna pachnik (1553 niezalogowanych)
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Dwóch Polaków skazanych za kradzież silników motorówek
juz mnie to nie dziwi, na kazdym kroku tylko slyszy sie co odwalili znowu Polacy. Pozostaje tylko probowac nadrabiac samemu opinie ktora psuja nam tacy ludzie.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
181 Postów
D K
(antypolak)
Stały Bywalec
I dziwić sie, że sędziowie norwescy sędziowali przciw polakom na ME...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
455 Postów
Wojtek B.
(DZIKI)
Wyjadacz
łapki chlastać siekierą, co za DEBILE chodzą po tym świecie. Pier...ne śmiecie
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wojciech Krywon
(wkrywon)
Wiking
od tego waszego pisania wymiotowac sie chce polak by swego w lyzce wody utopil a wy to wszyscy swieci jestescie,pozatym nie tylko polacy mijaja sie z prawem czesto zdaza sie to norwegom.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Ja sama jestem Polka i jestem jak najbardziej za Polakami. Osoby, ktore przyjezdzaja tutaj sie tylko "dorobic" i wrocic do kraju maja gdzies to, jaka opinie nam robia. Ale ludzie ktorzy wiaza z tym krajem przyszlosc, nie chca byc ciagle kojarzeni ze zlodziejami, przemytnikami i żurami....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
26 Postów
Olivia :)
(Olivia)
Wiking
Moze ty jestes smieciem i lamusem stary. Wlasnie przez takich wiesniakow jak ty, zlosliwych polaczkow (widac na poziomie LOL) mam dosc wlasnego kraju. Wracaj na budowe i laskawie juz sie nie wypowiadaj bo wstyd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Patryk Jaśkowski
(Yachu27)
Wiking
Teraz im na pewno znajda uczciwa prace.
Swoja droga nie wazny jest kraj tylko czlowiek. Jak ktos jest zlodziejem i nie widzi innych mozliwosci w zyciu niz kradziez to bedzie tak robil i nic tego nie zmieni no moze pobyt w wiezieniu ale z regoly na gorsze. No a teraz spadam do pracy milego dnia dla wszystkich.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Yafeu Fula)
Wiking
dobra przestancie juz,kurwa lubicie tylko wypisywac na innych ze to sa smiecie albo wam psuja opinie ..zajmijcie sie soba ,co was to k... obchodzi, nie tylko polacy kradna ..wy dla nich jestescie smieciami co liza dupy norwegom i zapierdalaja za polowe stawki ..przez takich lamusow jak wy pozniej sie smieja z polakow wszedzie (oczywiscie sa wyjatki )

w kraju pewnie niejeden z was tu byl zwyklym szarakiem smierdzacym zyjacym od i do wyplaty ! ! a teraz sie uwaza za wazniaka jeb.n.go ktoremu zalezy na opinii LUDZI ktorzy maja go za smiecia ..nie wypisujcie na innych tylko patrzcie na siebie i zajmijcie sie swoimi dupami JADOWITE ZMIJE WY ! ! !
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Yafeu Fula)
Wiking
..Tutaj bede oponowal ! !...Slyszeliscie ?? PRZEZ takich wiesniakow jak Ja -ONA ma dosyc swojego kraju ?!
..PRZEZ grzecznosc napisze tylko 'wez sie lepiej ogarnij dziewczyno ' ,podkreslam jednak ze robie to z grzecznosci .
A i jestem przerazony Twoimi zdolnosciami do kreowania negatywnych opini ..
Wyborow dokonujemy sami a restza..niech placze,zazdrosci ,obgaduje-nas to nie interesuje ..
p.s
Pewnie pelnisz jakies wysokie i odpowiedzialne stanowisko. zatem nie czuj sie adresatem moich wpisow ,a pozdrowienia przyjmij

..a ja na budowie aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhahahaha

sama jestes wiesniara ..wiesniaro !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
rem krzysztof
(remfuruset)
Wiking
olivcia, przestań ty dziecko bzdury wypisywać na temat nietolerancji wobec siebie ludzi tej samej narodowości, dla mnie nawet mój własny brat. gdyby okazał się złodziejem, nie jest moim bratem, zrozumiesz to, gdy ktoś kiedyś ci podprowadzi coś, na co uczciwie zapracowałać, jeśli znasz wogóle pojęcie słowa PRACA
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok