Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

3
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czy można zabronić swoim klientom kupowania dużej ilości jednorazowych pieluch? - Norwegia

Czytali temat:
(1291 niezalogowanych)
1 Post

(penthomide)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Czy można zabronić swoim klientom kupowania dużej ilości jednorazowych pieluch?
Pan kierownik Stian chyba powinien zostać przesuniety na inne stanowisko pracy przez dyrekcje.Jak można o klientach mówić że są spekulantami i zabraniać im kupować towarów.))))
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Hilton)
Wiking
Hahaha, taaak, pampersy w Norwegii są na pewno tańsze od tych w Polsce i mozna na nich zarobic. To za idiotyzm.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
a ja mysle ze kierownictwo tego sklepu dobrze zrobilo ze zabronilo kupowania tych pieluch w takich ilosciach...zalosne jest ze oczywiscie polacy we wszystkim chca widziec interes...i nie kto inny tylko polak idzie i bez wstydu robi takie rzeczy..jesli 10 polakow wejdzie do takiego sklepu i kazde z nich wezmie po ok 20 szt. to co zostanie dla tych ktorzy maja dziecko i potrzebuja tych pieluch naprawde..??w pelni rozumiem obawy kierownika....i jestem za...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ewelina ......
(fefinka06)
Wiking
Droga mari66.Powiem tylko tyle,ze wstydze sie za takie osoby jak Ty,co stają sie juz wielkimi Norwegami i po stronie rodaków już nie staną! Widać,ze jesteś na takim samym poziomie co kierownik tego sklepu,bo to kompletny idiotyzm! Przecież pieluchy dla dzieci sa tutaj drogie i nie ma w tym żadnego biznesu,bo nieopłacalne jet ściaganie pieluch do polski! Widocznie te pieluchy wykupuja ludzie,którzy mają małe dzieci w obawie,że nie zawsze te pieluchy dostaną!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
heheh fefinka znasz sie jak ja na galaktyce
nie przytocze ci teraz dokladnie cen ale jak kupujesz w norwe 3 paczki to to w pl za to kupisz 2
znam osoby co cale busy woza pieluch prosto z hurtowni i maja na tym zarobek wiekszy niz by tu pracowaly w tym czasie
co w tym zlego polak zarabia panstwo norweskie tez
kazdy sklep tez ma zaplecze i magazyn
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Agnieszka Bielecka
(bułeczka)
Wiking
Ja powiem tak jak zwykle ktoś musi popsuć opinie o polakach.
A faktycznie na pieluszkach można zarobić w polsce są droższe a tu w norge jak kupujesz trzy paczki to czwarta gratis.Ja mam dzieci i nie chciała bym pujść do sklepu i zobaczyć puste pułki zgadzam się z kierownikiem towar jest dla wszystkich.Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
jak to mozliwe, ze w norge pieluchy sa tansze niz w pl??????
tu wszystko jest drozsze min.razy 2........
choc spotkałem kiedys jeden produkt, ktory był tanszy, a były to łancuchy sniezne na koła do sam.ciezarowego......
swoją drogą to kapke obciach kupowac busa pampersów, kiedy oszczedza sie naprawde nieduzo, a zarabia sie krocie....
ja rozumien karton fajek lub butelczyne wódki od kierowców z pl, bo uzywki mają tu nieziemskie ceny, ale pampersy......
ci co z hurtowni biorą to ok, biznes jest biznes, ale zeby w remie robic biznes to trza byc z krakowa,albo ze glasgow ))
pozdrawiam pieluchożerców
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
to jest wina hurtowni naprawde nie kazy moze kupic pieluchy tam a sklep ma ok 40% marzy. a mimo to sie oplaca i to bardzo
sa pewnie tacy co biera dla siebie i znajomych przy okazji jak jada do polski ale sa tacy co na tym normalnie zarabiaja a w tym samym czasie inny spzredaje nike i lewisy z chinnie widze w tym nic zlego bo naprawde jest to kropla w morzu a nie jakas plaga
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Grzes203)
Wiking
Drogi mariuszu1973, zapomniałeś dopisać że trzeba mieć jeszcze Mariusz na imię aby takie rzeczy robić. W naszym kraju normalną praktyką w hipermarketach jest sprzedaż cukru 30% taniej niż w normalnych sklepach z zastrzeżeniem że można kupić tylko 10kg na osobę. Skoro coś jest tańsze to dlaczego nie kupować? Jeśli w Remie wychodzi taniej niż na hurtowni to po co przepłacać? Zakup kontrabandy przemyconej do NO jest przestępstwem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(mariusz1973)
Wiking
podbij do mnie na priv to sie umówimy i skoczymy na shoping do remy )
kupimy 33 palety i staniemy po remą zeby pohandlowac z polakami......)))
ps: do bułeczka:
popracuj ty kobieto ciutek nad ortografia, zanim sie znów zaczniesz kompromitowac piszą "pujsc, pułki" itd.........
pewnie twoja pani od polskiego podgryza sobie teraz zyły )
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok