Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Żałoba narodowa - Po katastrofie w Smoleńsku - Norwegia

Czytali temat:
(411 niezalogowanych)
1 Post
Dik Dik
(Dik)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Żałoba narodowa - Po katastrofie w Smoleńsku
Czy aby nasi "przyjaciele Moskale" nie maczali swoich paluszkow w tej sprawie?? Wiemy co moglby powiedziec Prezydent nad grobami oficerow w Katyniu i jakie byly jego poglady na temat naszego wschodniego sasiada... Rosjanie nad Moskwa chmury rozganiaja, aby na defilady kropla deszczu nie spadla, a mgla... Z informacji na innych portalach wynika, ze te lotnisko nie jest przygotowane do przyjmowania samolotow kiedy jest mgla, wiec wystarczy o pol stopnia podac zle dane z wiezy kontrolnej i juz samolot zamiast nad pasem jest nad drzewami. Kurcze, drzewa nie powinny byc na lotnisku, wiec jesli byly sporo dalej od lotniska, to co nad nimi robil samolot podchodzac do ladowania ?? Cos za duzo tych niejasnosci.... A dziennikarzy oddziela od miejsca tragedii kordon policji...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
13 Posty
Radek Nazarewicz
(r_nazar)
Wiking
Taak geniuszu...na pewno Rosjanie w przestrachu co im powie polski prezydent spowodowali smierc blisko 100 osob... To m.in. z powodu takich jak Ty mamy taka opinie jaka mamy... A ze dziennikarzy nie wpuscili to uwazam ze bardzo dobrze zrobili. Nie chcialbym widziec jutrzejszych stron 'faktu' czy 'super expresu' ze zdjeciami zmasakrowanych zwlok i spekulowaniem czy to moze akurat Prezydent czy moze ktos inny... Niestety wiekszosc rodzimych pismakow to zwykle mety bez zahamowan dla ktorych to tylko BREAKIN NEWS a najlepiej temu dowodzi, ze czasem cytuja takie koltunskie wpisy jak Twoj...Ludzie! chociaz w obliczu tragedii nie robcie z siebie palantow! A Tobie Dziku polecam chwile ciszy zamiast podobnych wpisow. najlepiej jak najdluzsza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Agnieszka.Agnieszka)
Wiking
Wielki szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kwiecień jest pechowy dla Polski i również dla mnie z osobistych powodów!!!!!!!!! To wielka tragedia dla nas jak i dla rodzin ofiar. Pozostaje tylko modlitwa
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
29 Postów
Wiking
caly swiat, wiekszosc polakow odczowa tragedie a ten kretyn pisze o ,,morderstwie,,przez kakich ludzi jak on zawsze jestesmy widzieni jako idioci,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,lepiej (chociarz nie jestem wiezacy) sie pomodlmy i przezyjmy chwile zadumy wraz z rodzinami poleglych w tym wypadku.nikt z nas juz nie zapomni tej daty.UBOLEWAM.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
211 Postów

(mari66)
Stały Bywalec
Kiedy dowiedziałam się o tragedii...byłam w pracy...myślałam ze to żart, zaczęłam się śmiać i mówić do chłopaka ze prima aprilis już było...i po chwili włączyłam tv norweska...usiadłam z wrażenia...coś niewyobrażalnego...coś tak bardzo dziwnego, tak silne i obce dotąd uczucie ogromnego żalu i współczucia...
Prezydent z żoną,wojskowi,duchowi najważniejsze osoby z wielu dziedzin polityki dnia codziennego...
Katyń...już zapomniany przez wielu...narodził się od nowa...
Człowiek uświadamia sobie jak bardzo kruche jest ludzkie życie,jakie bzdury i nie warte uwagi sprawy zaprzątają nam głowę na co dzień...
Co teraz....Od momentu podania pierwszych inf.o katastrofie linie telefoniczne przeżywały oblężenie...
Wszyscy do siebie dzwonili...Pytali: SŁYSZAŁEŚ????
Brak słów po prostu...tyle ważnych osób,tyle dobrych dusz...
Dopiero jak czytano nazwisko za nazwiskiem człowiek uświadomił sobie ile to było istnień ludzkich....
Katyń...przeklęte miejsce...po raz kolejny...
W takim momencie żadne słowa nie są właściwe i nie mogą oddać tego co teraz czujemy w głebi samych siebie...MY POLACY NA CAŁYM ŚWIECIE..........
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Tomasz R
(bolek4r)
Wiking
KONDOLENCJE DLA RODZIN OFIAR TEJ TRAGEDII
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
TOMEK MRÓWKA
(MROWEK)
Wiking
Kwiecień . najtragiczniejszy miesiąc w historii Polski . KATYŃ , ŚMIERĆ JANA PAWŁA II, SMOLEŃSK, i czy to koniec ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok