Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Polacy królują w statystykach - Norwegia

Czytali temat:
(497 niezalogowanych)
1 Post
Przemek Wojcinski
(Przemek33)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Polacy królują w statystykach
ja jeszcze niemam parawka ale takim DEBILOM powinni obcinać nogi, a w pl co wekend statystycznie łapie sie ok 800/ 1000 DEBILI to jet brak wyobrazni, a jak kogoś potrąci np wesze dziecko to co wtedy ......... NIEMA LITOŚCI DLA DEBILI
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Paweł Sypień
(polska1975)
Wiking
Bez nóg da się jeżdzić . A może by tak ręce?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Andy OOO
(Andyy)
Wiking
...... głowę też- bo i tak z niej nie korzystają ....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Agata Dzikowska
(dzikuska123456)
Wiking
aż szkoda słów :-/ ja to po 2 piwach samochodu na podwórku nie przestawie o 2 cm a jak można jeździć jak jest się nietrzeźwym po drodze i robić zagrożenie dla innych osób. Dla mnie taki kierowca jest potencjalnym MORDERCĄ !! powinno się takiego karać na kilka lat więzienia. Może tam mu coś przemówi do rozsądku lub "ktoś"
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
a ja znam kolesia co siedzi tu ponad 10 lat i wiem o jego 3 wybrykach po pijaku za ktore zostal zlapany troche zaplacil malutko odsiedziel i dalej jezdzi powiecie ze to jego wina bo tak jest ale tez panstwa ktore nie potrafi sobie z tym poradzic kary w norwe sa smieszne za wszystko jak wisisz panstwu 30000kr to dosyajesr 57 dni odsiatki i masz czste konto dla nie ktorych to pestka i dla tego tak sie dzieje
ale jakby mandat byl wyzszy i trzeba by bylo odpracowac ciezko w jakims zakladzie zamknietym to moze by mysleli.bedac zamkniety nie masz rodziny, znajomch zycia codzienego czytaj picia swojej pracy i zapiepszasz w polu albo przy budowie drog na polnocy
a to co sie dzieje w pl to juz paranoja, patologia i tak bez zmiany prawa drastycznie panstwo gowno zdziala
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok