Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek do 17 maja z rabatem 10%

Agencje w regionie Sørlandet - Norwegia

Czytali temat:
Joanna Lewanda rapa72 (2161 niezalogowanych)
1 Post
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Agencje w regionie Sørlandet
szukam pracy proszę o kontakt tel 669 652 694 z poważaniem andrzej łątkiewicz dziękuje
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid Sontowski
(DawidS)
Wiking
Witam. Poszukuję jakiejkolwiek pracy na terenie całej Norwegii. Mogę pracować w magazynach(posiadam uprawnienia na wózki widłowe),w fabryce na produkcji a także w rolnictwie przy zbiorach itp.,ale nie odrzucę także oferty żadnej innej uczciwej pracy w innej branży. Najbardziej byłbym zainteresowany pracą na dłuższy okres lecz chętnie podejmę pracę sezonową lub wakat. Język Angielski- średni.

dawid.sontowski@interia.pl +48 607 966 155
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dawid Sontowski
(DawidS)
Wiking
Witam. Poszukuję jakiejkolwiek pracy na terenie całej Norwegii. Mogę pracować w magazynach(posiadam uprawnienia na wózki widłowe),w fabryce na produkcji a także w rolnictwie przy zbiorach itp.,ale nie odrzucę także oferty żadnej innej uczciwej pracy w innej branży. Najbardziej byłbym zainteresowany pracą na dłuższy okres lecz chętnie podejmę pracę sezonową lub wakat. Język Angielski- średni.

dawid.sontowski@interia.pl +48 607 966 155
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiola Lewanda
(Wiola77)
Wiking
witam Pana - czy nadal poszukuje Pan pracy w Norwegii?
Jeśli tak, proszę napisać czy zna się pan na pracach budowlanych.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Dorota Stiewe
(dorotas87)
Wiking
Dzien dobry,
wraz z chlopakiem szukamy pracy w Norwegii. Pawel ma doswiadczenienie jako instalator systemow alarmowych, przy instalowaniu i uruchamianiu systemów przeciwpożarowych, systemów DSO-dźwiekowego systemu ostrzegawczego, wykanczaniu wnetrz, regeneracji dachow, w budownictwie oraz jako pracownik magazynu, rowniez ma uprawnienia na wozki widlowe. Ja podejme sie jakiejkolwiek pracy, byleby moc wyjechac razem, w jednym terminie. Jezyk angielski - komunikatywny. Szukamy pracy na dluzszy czas.
dorotas87@o2.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Andrzej L
(andi1973)
Wiking
Witam
Szukam pracy w rejonie Arendal jako kierowca C+E, uprawnienia HDS i widlak. Angielski dobrze, norweski "raczkuje" .
and1973@wp.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
andi1973 napisał:
Witam
Szukam pracy w rejonie Arendal jako kierowca C+E, uprawnienia HDS i widlak. Angielski dobrze, norweski "raczkuje" .
and1973@wp.pl


ASKO lillesand ostatni poszukiwało kierowców c+e,ale chcieli z norweskim......
szukaj na finn.no ost tez kilka było własnie z aust agder i vestfold....
Zgłoś wpis
Oceń wpis:1  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
widzę maryjanno w białych skarpetach, że ostatnio wcześnie z pracy wracasz. skończyło się chyba 12 godzin dziennie, to i pół miliona nie będzie w tym roku
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
jasta102 napisał:
widzę maryjanno w białych skarpetach, że ostatnio wcześnie z pracy wracasz. skończyło się chyba 12 godzin dziennie, to i pół miliona nie będzie w tym roku

Heh przyczajony tygrys ukryty smok jak zwykle z nienacka, niczym radio erewan
musze cie zmartwic janie, bo to tylko pauza
Aaaaaaa pół banki bedzie jasiu, albo lepiej, bo ide jak burza i we wrzesniu przytuliłem 49000 brutto
Takze jasiu tolka spakojna......
Ja tu do pracy przyjechałem, wiec pracuje ile sie da
ale jest juz swiatełko w tunelu janie, bo jest plan i niebawem bede go realizował.....
W związku z tym nadworna zrzędo jestes zaproszony na otwarcie mojego pubu: 4u gratis all : )
ps: poszukaj mocniejszych szkieł, bo ty mylisz obuwie ze skarpetami!
Białe i owszem,ale buty jasiu,buty.... "Venezia" wiesz co to?
3 maj sie ciepło mordo, bo leje juz 3-ci tydzien na tych twoich landach
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Piotr Kruszewski
(kafes999)
Wiking
Witam poszukuję pracy w rejonie Oslo układanie paneli podłóg montaż drzwi, prace budowlane, uczę się norweskiego Kontakt kafes@kafes.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok