Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Policja zatrzymała samochód pełen alkoholu i papierosów - Norwegia

Czytali temat:
(341 niezalogowanych)
1672 Posty
Moscisław taki tam
(marianek)
Maniak
przestance w koncu płakac i psy wieszac na ludziach, którzy ciezko pracuja, w bardzo ciezkich warunkach!
Kazdy orze jak moze.........
Prezmyt był, jest i bedzie! Dopoki ceny na to pozwolą i bedzie zapotrzebowanie, to bedą chetni, zeby wozic i ryzykowac......
pomyslcie lepiej o tych, ktorzy czekali na to gdzies na pólnocy.......
kilkanascie lat temu, sam woziłem "towar" na zachód i wiem ile to kosztuje pracy, stresu, kosztów,itd.....
pozdrawiam wszytskich "przewozników" i zycze sukcesów na szlaku )
co ma do tego opinia głupich norków?
I tak mają nas za ciemniaków i gamoni z kaczystanu, gdzie mp4,tv lcd,laptop to eksta gadżet )
A prawda jest taka, ze po wylądowaniu w pl np: Wwa, te swiatowe tuzy z norge robią karpia i są w głębokim szoku
Osobiscie gosciłem juz kilkunastu moich znajomych w pl i wierzcie mi, ze kita im mięknie juz na lotnisku ))
Zeby polska była polską!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Księciu)
Wiking
oojoojj piwko i papieroski nie dojechały na święta do biednych polaków; wielka szkoda, a jechali do ciężkiej pracy z prowiantem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
takich aut jezdzi kilkanascie w tyg jak nie kilkadziesiat
w stawanger tez sa meliny w bergen tez w oslo sam znam kilka wiec takie autko to sie rozchodzi w gora 2 dni

a znany najwiekszy juz byly niestety "sklep" w oslo funkcjonowal tyle lat bo mial na to pozwolenie z gory i kupe ludzi o tym wiedzalo, nigdy nie mieli nalotow itd
piwo i fajki to nie ciezkie narkotyki dla dzieci wiec szerokiej drogi panowie
a ci ci za was sie wstydza to niech sami pierwsi kamien cisna bo widac znaja ten kraj tylko z opowiadan, albo praca dom praca dom.
oslo niczym nie odbiega od duzych miast w europie- mowie o tej zlej stronie miasta
panie ktore sprzataja - malo razy widzalyscie zubry w norskich lodowkach?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(rogers)
Wiking
a połowa tego tawaru była dla tych pożądnych norków))))).
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Największymi w Skandynawii przemytnikami są Dunowie ... po nich Szwedy... następnie Norgi...
Tylko drobnica niedouczona i zapatrzona na Swój koniec głupiego nosa jak powyżsi Polaczkowie , daje się złapać na Granicy...
WIELCY PRZEMYTNICY...HA..HA..HA...

Przemytnik , to ten o którym nikt nie wie i pracuje w tym fachu z pokolenia na pokolenie ...

Pozostali to partacze i pospolite patałachy i Tyle w tym temacie...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(szynkar)
Wiking
gabriel widze ze masz fachowa wiedze mmoze podzelisz sie z nami:
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
martini MC
(martini13)
Wiking
A ile z tych osób co tak jadem plują sami przywożą dozwoloną ilość jadąc z Polski???
A ilu z nich NIGDY nie kupiło,albo nie kupiłoby jakby mieli okazję???
A ilu z nich tak sumiennie przestrzega prawa norweskiego???
Na pochybel im wszystkim!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Przemek Wojcinski
(Przemek33)
Wiking
pieprzycie mi od rzeczy , tak szkoda kolesi ale czemu nie wezma sie do normalnej pracy a tylko szukaja łatwego zysku. DO PRACY RODACY
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok