Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

samotna matka w Norwegii. - Norwegia

7 Postów
katarzyna rka
(kvinne86bgo)
Wiking
witam, tak jak w temacie - chciałabym poznać jakaś samotna matkę mieszkająca w Norwegii, by wymienić ''doświadczenia''. - wychowuje 5 miesięcznego synka - i nie ukrywam ze byłoby milo poznać zdanie drugiej mamusi, która jest w podobnej sytuacji jak ja.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Hub Ert
(CocaLero)
Wiking
witam mam na imię kasia i wychowuję 18 miesięczną córeczkę także poszukuję mamusiek które od czasu do czasu mogły by się spotkać i pogadać proszę o kontakt pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Hub Ert
(CocaLero)
Wiking
witam mam na imię kasia bardzo chętnie chiała bym z tobą wymienić poglądy o macierzyństwie oraz norwegi jesteśmy tu same bez żadnej rodziny i czujemy się troszkę samotne chętnie zawżemy nowe znajomości pozdrawiamy kasia i ninka
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Paulina -.-
(paulinkus93)
Wiking
My także chętnie sie zaprzyjaźnimy z jakąś mamusią Mam 19-miesięcznego synka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Aneta C
(Anet1234)
Wiking
Witajcie
No ja mam juz wieksza corke bo ma 7 lat jestesmy tu 3 miesiace i w sumie nikogo tu nie znamy , milo by bylo spotkac sie od czasu do czasu i pogadac Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Hub Ert
(CocaLero)
Wiking
wietam ja mam córke 18 miesięczną ale bardzo lubi bawić się ze starszymi dziecmi ,a ja także poszukuję osoby z którą mogłabym porozmaiać bo czujemy się tu bardzo samotne .Mieszkamy na stvner ale zawsze możemy sie spotkać w centrum proszę o kontakt pozdrawiamy Kasia i Ninka
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Hub Ert
(CocaLero)
Wiking
to może byśmy się jakoś skontaktowały my mieszkamy w oslo na stovner ale bardzo chętnie możemy się spotkać gdzieś w centru 96715624to jest mój numer kontaktowy pozdrawiamy
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
65 Postów

(doska1310)
Początkujący
proponuje czwartek o 12 pod tygrysem? pozdrawiam dorota i maja
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Hub Ert
(CocaLero)
Wiking
bardzo chętnie ale nie wiem czy jutro dam rade ponieważ mam pare spraw do załatwienia ale o dezwe się wieczorem i się dogadamy do zobaczenia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 7  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Aneta C
(Anet1234)
Wiking
No szkoda niestety ja nie moge tak wczesnie bo moja Julia chodzi tutaj juz do szkoly i konczy lekcje o 13 .
A moze w piatek bysmy sie spotkaly na spacerek okoly godziny 15 pod tygrysem ?
Jesli Wam nie pasuje ok rozumiem.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok