Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

7
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Kącik języka norweskiego lekcje 71-75.wmv- - Norwegia

Czytali temat:
Marta S (580 niezalogowanych)
4 Posty
Paweł Gryka
(Gawlak)
Wiking
W tym temacie znajdują się komentarze do filmu Kącik języka norweskiego lekcje 71-75.wmv- .
facet troche wiecej usmiechu,zartu i luzu a nie kazde twoje video wyglaa jakbys mial kij umieszczony w nie odpowiednij miejscu hehe cala reszta spoko podro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
5 Postów
Jozef K
(jozio07)
Wiking
nauczcie sie sami norweskiego a nie luzia robicie siano z mozgu.. nie ma co sie dziwic polakom ktorzy nie potrafia sie nauczyc jezyka przez takich jak wy...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Gawlak skup się na nauce języka Pajacu a nie ludzi się czepiasz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
163 Posty

(Avanti)
Stały Bywalec
Bardzo mi brakuje odnośnie dialogów tłumaczenia pod filmem (w formie napisów) po polsku ,było by super szkoda czasu na słuchanie dialogu po polsku
no i nawet jakiegoś dłuższego czytania np. gazety lub opowiadania w formie gratisu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Michalina
(Mi$ka91)
Wiking
oliverek07- popieram cie niech najpierw naucza sie poprawnie wymawiac czytac i mowic po norwesku a nie taki szajs ludzia spdzedaja! porazka widze to pierwszy raz bo mnie to nie interezowalo ale naprawde porazka :O hahahaha
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Paweł Gryka
(Gawlak)
Wiking
wydaje mi sie ze radze sobie calkiem niezle z jezykiem Norweskim,w razie czego mam jeszcze w zanadrzu dwa obce,ktore rowniez chetnie uzywam,wiec Avanti, moj przyjacielu prosze nie martw sie o mnie i moja komunikacje miedzy ludzka ok?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
2539 Postów
brzy dal
(brzydal)
Maniak
...najbardziej

obcy,to jest dla

ciebie miedzy ludzki,jezyk polski...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
186 Postów
Mateusz Okoń
(kuurc)
Stały Bywalec
Chciałbyś nauczyć się jezyka NORWESKIEGO przy minimalnym wysiłku? Nie masz czasu ani pieniędzy na drogie kursy językowe?
Lubisz słuchać czegoś w samochodzie, domu, tramwaju, autobusie?
Przygotowujesz się DO, rozmowy o pracę, egzaminu lub po prostu chcesz się w końcu dogadać z kimś na wakacjach?
allegro.pl/listing/user.php?us_id=16549743
Polecam bo mi NAPRAWDE POMÓGŁ!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok