Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Konrad Kkk Michal Markowski sylwester Mac Radoslaw Nowak Piotr Kolczatka Tomasz Chachiel maggy lobuz Karolina51 artur1111 A Philip Z Adamz Langhus (4063 niezalogowanych)
2 Posty
Dawid Chrąchol
(DavBreaK)
Wiking
Rzucajcie hasło dokładnie gdzie w centrum Oslo się spotykamy na otwarcie szampana o północy i lecimy gdzieś. Obawiam się tylko że otwarta będzie tylko mniejszośc klubów wiec będzie baaardzo duży problem z wejściem, a o wolnej loży to już w ogóle można zapomniec ale jako Polacy damy radę Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Dominik K
(Rude_Bwoy!!)
Wiking
Domówka była by ok
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Katarzyna Szymczak
(KatarzynaSzymczak)
Wiking
hejka,Ja tez spedzam Sylwestra w NO iniezly jest ten wasz pomysl. Chetnie dolacze...Jestem ze STV wiec droga bedzie dluga...moze kogos zabrac po drodze???prosilabym o podanie blizszych informacji na temat miejsca spotkania i telefon
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Katarzyna Szymczak
(KatarzynaSzymczak)
Wiking
ja mysle ze chyba byloby fajniej gdybysmy wczesniej sie spotkali i pobalowali
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
763 Posty
Joanna C
(giovi2)
Wyjadacz
KatarzynaSzymczak napisał:
hejka,Ja tez spedzam Sylwestra w NO iniezly jest ten wasz pomysl. Chetnie dolacze...Jestem ze STV wiec droga bedzie dluga...moze kogos zabrac po drodze???prosilabym o podanie blizszych informacji na temat miejsca spotkania i telefon

Ja będąc na Twoim miejscu, głowy bym sobie nie zaprzatala przyjazdem na Sylwestra, do Oslo aż że Stavanger.
Ludzie nie pierwszy raz umawiaja się na spotkania poprzez forum.
Zazwyczaj kończy się tak, że przyjdzie jedna osoba i czeka na resztę, po czym zawija się do domu.
W tym wypadku gdybyście mieli spotkać się o 12 to nie liczylabym, że pojawi się ktokolwiek, wiesz plany się zmieniają w miarę wypitego alkoholu.
Zrobisz jak zechcesz, w końcu to Twój wybór, ale przemy śl to jeszcze raz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Ja dalej jestem za sylwestrem w Oslo
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
17146 Postów

(jasta102)
Maniak
giovi2 napisał:
KatarzynaSzymczak napisał:
hejka,Ja tez spedzam Sylwestra w NO iniezly jest ten wasz pomysl. Chetnie dolacze...Jestem ze STV wiec droga bedzie dluga...moze kogos zabrac po drodze???prosilabym o podanie blizszych informacji na temat miejsca spotkania i telefon

Ja będąc na Twoim miejscu, głowy bym sobie nie zaprzatala przyjazdem na Sylwestra, do Oslo aż że Stavanger.

to nie wiesz co kobieta jest zdolna zrobić jak jej się strasznie bzykać chce
nie tak znowu dawno to gnała jedna taka Polka z Polszy do przyjaciela w Oslo, że przez szlabany i zapory wjechała do zablokowanego tunelu
czym wprowadziła w zdumienie policję i norweską prasę
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Jasta odpusc sobie swoje wywody na ten temat
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Justyna Justyna
(JusTine74)
Wiking
...ja jestem zainteresowana =)
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -7  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Justyna Justyna
(JusTine74)
Wiking
hmmm....bo to trzeba az do Oslo jechac na bzykanie?....co ty wypisujesz? ....jesssuuuu...litosci
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok