Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Sylwester 2013/2014 - Norwegia

Czytali temat:
Konrad Kkk Michal Markowski sylwester Mac Radoslaw Nowak Piotr Kolczatka Tomasz Chachiel maggy lobuz Karolina51 artur1111 A Philip Z Adamz Langhus (4034 niezalogowanych)
11 Postów
Piotr B
(scarface86)
Wiking
Witam,

Jak zapewne zauważyliście, Sylwester zbliża się wielkimi krokami. Jako, że w tym roku Sylwestra spędzam w Oslo i nie bardzo wiem co w tym czasie ze sobą zrobić postanowiłem zapytać Was o wasze plany. Może ktoś z was (tak jak ja) będzie w tym czasie w Oslo i również nie ma planów na ten dzień, więc można by było zebrać się większą grupą i coś wspólnie zorganizować np. domówka czy wyjście do klubu. Co wy na to?? Byłby ktoś zainteresowany takim spędzeniem Sylwestra??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Mozemy cos organizowac jestem za
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Wiktoria Cz
(czekoladowo)
Wiking
jak juz wiecie, to ja z kolezanka tez bylybysmy chetne na wspolorganizowanie sylwka macie wiec jakies wstepne propozycje? pub , domowka??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Ktos jeszcze chetny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Piotr B
(scarface86)
Wiking
Już jest 4-ka chętnych...do Sylwestra podejrzewam, że będzie nas więcej
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
74 Posty
Sergiusz Hetmanski
(sergiusz)
Początkujący
jak mieszkalem w Oslo 4 lata temu to kluby byly pozamykane, wiec sugeruje zebyscie zrobili domówkę ;D ja spędzam w Trondheim i do was nie dołącze ;D pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
11 Postów
Piotr B
(scarface86)
Wiking
Widziałem na stronach internetowych kilku klubów w Oslo, że u nich imprezy Sylwestrowe się odbędą czyli raczej odbędą się również w innych klubach, także bez obaw...damy rade
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Ode mnie z okolicy na oko 25 chlopakow sie melduje do cetrum , jesli nic innego nie wymysla mialbyc trysil ale na hytte Juz za pozno bo tylko 2 tyg do sylwestra dlatego zostaje miasto, najpierw domowka do 23 pozniej miasto po godz. 23 wiek 21 - 22 . Teraz tylko szukac dziewczyn

Mal nadzieje ze troszke norweskiego znacie ,

Do tego dojdzie z 5- 7 dziewczyn norwezek.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
pluto20 napisał:
Teraz tylko szukac dziewczyn

Mal nadzieje ze troszke norweskiego znacie ,

jak sie znajda jakies dziewczyny to norweski nie bedzie potrzbeny tylko inne jezyki )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
159 Postów

(pluto20)
Stały Bywalec
Spokojna glowa
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok