Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Clubbing Stavanger - Norwegia

Czytali temat:
(1116 niezalogowanych)
1 Post
EWELA TAKA JEDNA
(kalipso1707)
Wiking
Hej, planujemy z koleżankami wypad do klubu w Stavanger, możecie polecić jakiś fajny, niedrogi pub lub dyskotekę?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
NO HEJ.A TO ZALEZY CO LUBISZ...ZA BIBILIOTEKA JEST LOKAL NAWET OK CRAZZY PIANO CZY TAK JAKOS.TECHNIAWKA LECI A WSTEP 30KR TYLKO.JAK KUPUJESZ DWA BROWKI TO TEZ PO 30KR SZTUKA.JAK DLA MNIE CALKIEM SPOKO KLIMA.POZDROWKI...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Kuba Binkowski
(kubabinkowski)
Wiking
Dołączam się do tematu.;] A ten Club i inne a tylko od 18 lat czy moge się łudzić nadzieją,że mnie wpuszczą?;DD
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
221 Postów

(Veileder)
Stały Bywalec
kubabinkowski napisał:
Dołączam się do tematu.;] A ten Club i inne a tylko od 18 lat czy moge się łudzić nadzieją,że mnie wpuszczą?;DD

"Legalnie" ponizej 18 roku zycia nie wpuszcza cie nigdzie, gdzie podawany jest alkohol.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
Wiking
NO TAK, JAK NIE MASZ 18STKI TO LIPA RACZEJ ALA DLA ODMIANY PONIZEJ W ULICZCE JEST LOKAL ALE TEZ ZNOWU OD18 DO22 LATEK I TAM NAS Z KOLEI NIE WPUSCILI KUMPEL MOWI DO GOSCIA NA BRAMIE; PRZYMKNIJ JEDNO OKO... I CO???MAMY PO 18CIE...?NO ALE NIE KUPIL TEGO HEHE.ALE MALA STRATA, TAM RACZEJ LASKI NA RØRCE NIE SMIGAJA...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok