Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu
reklama | kup tutaj »

Strony internetowe po norwesku - Norwegia

4 Posty
Joanna Ser
(Gakka)
Wiking
Witam.
Jestem maturzystką, gdy pójdę na studia chcę zacząć uczyć sie Norskiego.
I tu moje pytanie: Znacie jakieś strony internetowe pisane jakimś takim prostym językiem norweskim? Chodzi mi o takie odpowiedniki strony typu kwejk.pl , onet.pl , joemonster.org lub inne jeśli ktoś takowe posiada.
Na razie jestem zajęta maturą ale co jakiś czas kręci mnie ten język wokół palca.
A no i właśnie. Czy wie ktoś może gdzie znajdę w Polsce książki po norwesku? Typu Harry Potter albo jakieś inne przystępne językowo. U mnie w mieście nigdzie nie znalazłam puki co.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -9  
Odpowiedz   Cytuj
588 Postów
Karol Pitek
(karol3)
Wyjadacz
czy ja wiem? może taka strona ze świeżymi informacjami:
nyhetstart.no/?gclid=CPmHjqOZ1rYCFeV8cAodNXAA3g
pewnie niektóre będą napisane w sposób łatwiejszy do zrozumienia
na pewno warto poćwiczyć na:
pavei.cappelendamm.no/
ale z książkami w polsce to faktycznie może być kicha...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 8  
Odpowiedz   Cytuj
4 Posty
Joanna Ser
(Gakka)
Wiking
Dzięki za linki
No jest problem i to dość spory z tymi książkami a szkoda bo bym sobie poczytała.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Bogdan Kurcevic
(meangene57)
Wiking
Gakka napisał:
Witam.
Jestem maturzystką, gdy pójdę na studia chcę zacząć uczyć sie Norskiego.
I tu moje pytanie: Znacie jakieś strony internetowe pisane jakimś takim prostym językiem norweskim? Chodzi mi o takie odpowiedniki strony typu kwejk.pl , onet.pl , joemonster.org lub inne jeśli ktoś takowe posiada.
Na razie jestem zajęta maturą ale co jakiś czas kręci mnie ten język wokół palca.
A no i właśnie. Czy wie ktoś może gdzie znajdę w Polsce książki po norwesku? Typu Harry Potter albo jakieś inne przystępne językowo. U mnie w mieście nigdzie nie znalazłam puki co.
Pozdrawiam


Cześć! Samodzielna nauka norweskiego dla początkujących online - http://mojnorweski.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -3  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok