Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

12
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Szukamy kolegów i koleżanek w Trondheim - Norwegia

7 Postów
Adrian Andre
(AdrianNorge)
Wiking
Witam,

razem z żoną wylatujemy do Trondheim we wrześniu. Mamy już załatwione mieszkanie. Będziemy szukać pracy na miejscu. Żona szuka koleżanek do pogawędek i podobne. Ja szukam kolegów chętnych do wędkowania, grania w piłkę itd.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -5  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adrian Andre
(AdrianNorge)
Wiking
Nie ma nikogo ? Mamy od 20 - 22 lat i nie gryziemy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
7 Postów
Adrian Andre
(AdrianNorge)
Wiking
hehe, pewnie masz racje. Pzdr
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
83 Posty
Tomek highlander
(tomhighlander)
Początkujący
Ja jestem ale akurat we wrzesniu mnie nie ma. Ale bede w pazfzierniku no i nie zupelnie w trondheim ale blisko
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
25 Postów
Wojtek P
(bambosz)
Wiking
Czesc. Mieszkam w Trondheim od niedawna. Nie wedkuje ale na pilke (calkeim amatorsko) albo koszykowke czy inny sport to bym sie chetnie w weekend ustawil. W razie czego pisz. Pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 6  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Karolina Wisnia
(wisniawariatka)
Wiking
Witam, jezeli szukacie jakis znajomych i posiadacie facebooka, zapraszam do grupy : Polacy w Trondheim i okolicach. Integracja. W miniona sobote odbyla sie Polska Wigilia, ktora byla bardzo sympatyczna.
Sa ludzigrajacy w pilke, w siatke, wetkuja, pija, tancza, spiewaja ahah nie no swiruje.
Bylismy na klubach, pozniej fajnie spedzilismy razem czas.
Grupa wiekowa rozlegla, wiec jak najbardzziej zapraszamy ;D


Jak nie macie fejsa, piszcie do mnie, ja was poinformuje kiedy bedziemy miec nastepna posiadowke, albo jakas polska impreze. ;D
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok