Witam czy ktos z forumowiczow lecial tym lotem i czy pisal ktos do WIZZ o jakies odszkodowanie, czy w ogole cos sie nalezy czy nie? a swoja droga pozdrawiam wszystkich wytrwalcow ze wszystkich 3 autokarow
12 Lat, 6 Miesięcy temu
1 NOK
Sonar pilnie poszukuje 6 cieśli / stolarzy budowlanych – prace przy elewacji i okładzinach po wykonaniu izolacji oraz różne inne zadania, takie jak wymiana okien i wzmacnianie konstrukcji. Liczba stanowisk: 6