Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

reklama | kup tutaj »

mecz Rosenborg - LEGIA WARSZAWA 30.08.2012 - Norwegia

Czytali temat:
(3024 niezalogowanych)
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
Witam wszystkich. Czy są zainteresowani na mecz w dniu 30.08.2012r. Jest to mecz rewanżowy kwalifikacji Ligi Europejskiej. Prawdopodobnie dostaniemy własny sektor tzn. albo z Legią albo obok (uzaleznione od biletów wykupionych przez Legię). Piszcie, czy jesteście chętni
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Marek Faszczowy
(Marecki7)
Wiking
siemano, odnośnie meczu jestem zdecydowany na wyjazd, nie wiem tylko gdzie można pytac o bilety, no i jakie będą ceny... ? (jestem z Forde, Sogn og Fjordane)
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
pawel kowalski
(gwaron8819)
Wiking
Witam,

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, jaki jest koszt dojazdu autobus, pociągiem lub taxi z lotniska do centrum??
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
Witam,
1. Koszt dojazdu z lotniska - najlepiej Vernes Ekspressen 100 koron, zatrzumuje się przy stadionie. Kierowcę pytać o Lerkendal.
2. Zmiana nastapiła i Legia będzie siedziała za bramką na dolnej trybunie REMA 1000. Górna będzie nieczynna. Wszystkie bilety zostały przekazane do Warszawy. Legia 90% daje na stowarzyszenie kibiców a 10% - Pan nie był mi w stanie odpowiedzieć. Ja mam bilet na trybynę kibiców Rosenborga.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
pawel kowalski
(gwaron8819)
Wiking
Dzięki a znacie może jakieś miejsca gdzie można przenocować w sensownych cenach, może to być nawet kemping pod trondheim i jeszcze jedno pytanko, koszta taksówki z lotniska do centrum może ktoś się orientuje.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
nie wiem kogo zamierzacie dopingować .... wynik minus trzy gole wyjeżdzie , a jak mniej to zatańcze w miniówce
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
1. Jak masz pisać gupoty to nie pisz. A jak jestem kibicem Legii? I co obrażasz? Bo przegrają, bo źle, bo nie dobrze. Wyjechałem z naszego kraju i już się cieszyłem, że nie muszę słuchać (jak to mówił Miller - ten mężczyzna, którego poznaje się po tym jak kończy) józiolenia. A tu z powrotem. Bo przegrają. Funky Polak:

"Nie zapomnij skąd tutaj przybyłem,
nie zapomnij gdzie się urodziłem (...)
O kolorach białym i czerwonym
o symbolach orła i korony."


2. Masz co chwile autobusy z lotniska do cenrum, więc po co brać taksówkę? Nie jeżdżę taksówkami, ale myślę, że troszkę kasy w niej zostawisz... Flaybuss SAS oraz Vernes Ekspressen - wszystkie jadą do centrum, poza tym kierowcy są naprawdę uprzejmi, także z niczym nie ma problemu. Koszt jak mówiłem 100 NOK.
3. Z noclegiem masz problem, bo tanich raczej nie znajdziesz. Wiem, że jak w tym roku jechała wycieszka z Opola, to nocowali gdzieś 25 km od Trondheim, podobno tanio (jak na norweskie warunki) ale nie dopytywałem się ich. Lech Poznań w Szwecji nocował w namiotach... Tutaj w Norewgii też można bez problemu namioty rozstawić.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
miller jest z łodzi i już poznał jak kończy widzew i łks ....wie co mówi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Andrzej March
(andimar)
Wiking
To załóż miniówę i chodź po Łodzi.

P.S. Widzewie gra mój kolega. Spójrz na tabelę ekstraklasy. To co jeszcze optymistycznego powiesz. Acha, Widzew wczoraj wygrał z mistrzem Polski a ty mówisz, że skończony... Wybacz nie mam ochoty z Tobą polemizować.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
tylko że mistrzem został aż nawet śląsk ...a dopinguj przegranych , na pewno mecz będzie bardzo emocjonujący
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok