Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Reklama

Rata w Norwegii już od618kr

Sprawdź ratę

Usługa realizowana przez DigiFinans.no | Priseksempel: Eff. rente 15,82%, 100 000 kr. over 5 år, etablering 950 kr., Tot. 142 730 kr.

Siatkówka - Norwegia

Czytali temat:
daniel m Bartek Michalski Krzysztof Dutka Krzysztof Pe *** *** Karol Krystian Krzysztof Sebastian 69 Norbert Perczak Angelina J. Kata rzyna (7119 niezalogowanych)
35 Postów
Dagmara AAAAAA
(daguska)
Nowicjusz
Hej

Miałby ktoś ochotę pograć w siatkówkę w weekend, albo któregoś pięknego popołudnia?
Szukam osób chętnych do gry na świeżym powietrzu w Tønsbergu. Teraz zrobiło się trochę cieplej, jest parę miejsc gdzie widziałam boiska i rozwieszone siatki, więc może chciałby ktoś dołączyć?

Proponowałabym np. sobotę 10.05 wstępnie np. ok. godziny 12.00

Ktoś chętny?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Hej. Ja jestem chetna....tylko, ze w ta sobote akurat nie moge.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
Krzysztof Pe
(Mendishon)
Wiking
Witam.
Ja i moi znajomi bylibyśmy chętni na grę w siatkówkę nawet w ta sobotę przy dobrych wiatrach skandynawskich
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
I my bylibyśmy chetni jestesmy z Sandefjord,tutaj tez jest kilka dogodnych miejsc,a i w srody o 20 gramy na hali
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Dagmara AAAAAA
(daguska)
Nowicjusz
SUPER - w końcu jakiś odzew

Patrzyłam na pogodę i niby w sobotę ma nie padać. Wstępnie możemy się umówić na 12.00 koło ICA/XXL (tam koło tego parku z rampami). Jeszcze rano w sobotę zobaczymy jakie są warunki pogodowe i jeżeli będą w miarę sprzyjające to możemy zagrać jakiś meczyk, a jak się nie uda to przyszły tydzień ma być w miarę słoneczny

W pobliżu są 3 boiska. 2 piaskowe i jedno trawiaste Chyba, że znacie jakieś inne fajne miejsca, gdzie można zagrać


A co do tej gry na hali to znalazłoby się jeszcze wolne miejsce? Tylko nie wiem jak ze środą - ale może spróbuję coś wykombinować
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Dagmara AAAAAA
(daguska)
Nowicjusz
goniafx napisał:
Hej. Ja jestem chetna....tylko, ze w ta sobote akurat nie moge.

Skoro są chętni do gry może uda się następnym razem (o ile następny - nie będzie pierwszym )
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 5  
Odpowiedz   Cytuj
9 Postów
Wiking
Ja sie pisze na "kolejne" spotkanie . Jejj, jak ja lubie grac w siatkowke, obawiam sie tylko o kondycje
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
35 Postów
Dagmara AAAAAA
(daguska)
Nowicjusz
To jak - jest ktoś chętny na grę przy obecnych warunkach atmosferyczny?
Jak będą chociaż 3 osoby to można zagrać
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 4  
Odpowiedz   Cytuj
27 Postów
D C
(czarnablondynka)
Wiking
Halo halo,my niestety pas dzisiaj... praca wzywa
Co do srody na hali,sa miejsca jak najbardziej,chetni proszeni o przybycie,im wiecej tym lepiej
Co srode hala na Store Bergan Sandefjord o 20.
Treningi sa tylko do polowy czerwca
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
16 Postów
Jon Joony
(Fanao)
Wiking
I ja sie pisze przyjechalem okolo 2 tyg temu i jakies zajecie sie sprzyda
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok