Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

szukam kolezanki - Norwegia

Czytali temat:
slawomir cioch Wiesława Woźniak Eugenia Noicka askak91 (2149 niezalogowanych)
25 Postów
Sylwia Kosinska
(sylwusssska)
Wiking
hej szukam kolezanki z ktora mogla bym pogadac moze jakis wypadzik na rowerek czy cos w tym stylu.Mam na imie Sylwia mam 21 lat. Jestem w Norwegi od roku nie mam tu tak naprawde zadnych znajomych. Jest moze jakas chetna dziewczyna z okolic Jar, Haslum, Hovik, Bekkestua,Stabbek, ktora chciala by sie zapoznac? Pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
arek kkkk
(cezeta111)
Wiking
Hej jeśli nadal szukasz nowych znajomych to się odezwij i jestem normalna osoba nie szukam tak jak wiekszosc darmowego sexu
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Ewa Zajac
(zajaczek11)
Wiking
podaj swoj nr ;D z mila chcecia sie z toba spotkam ;D
tez tu wariuje z nudow ';d pzodrawiam Kasia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
6 Postów
Da niel
(dankan)
Wiking
Hej dziewczyny, a kolega nie moze byc ?
Bo ja jestem w takiej sytuacji jak wy :/.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Cari)
Wiking
Hej,Szukasz jeszcze koleżanek?
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1416 Postów

(Zuzu)
Maniak
cezeta111 napisał:
Hej jeśli nadal szukasz nowych znajomych to się odezwij i jestem normalna osoba nie szukam tak jak wiekszosc darmowego sexu

sex nigdy nie był i nie będzie za darmo kosztuje to masę wyrzeczeń, podchodów typu kawiarnia, kino, restauracja, kwiaty ewentualnie można zapłacić, ale wolę pierwszy sposób(choć więcej kosztuje) bo warto.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(kaasia)
Wiking
Hej, jeśli nadal szukasz nowych znajomych to ja też jestem chętna Też jestem "normalna"
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
17 Postów
Paulina Mazurek
(paula123)
Wiking
ja tez szukam znajomych) i tez jestem normalna
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1483 Posty
am glad
(amglad)
Maniak
I tak szukacie i szukacie i szukac bedziecie

wezcie sie umowcie na jakies spotkanko, nie musi to byc odrazu jakas ekskluzywna restauracja....
bo jak kazdy z was tak bedzie szukal to sie niegdy nie spotkacie, bo skonczy sie na slowach.

do dziela!

ja sie nie chwale,ale przestalam szukac znajomosci, i od tego momentu ciagle kogos nowego poznaje.... normalnie grafik mam juz tak napiety ze sama sie sobie dziwie ale to fajne,ze sa osoby ktore od razu chca sie poznac w realu.... bynajmniej nie nudzi mi sie w domku, mimo dwoch szkrabow

pozdrawiam i 3 mam kciuki za udane spotkania
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty

(kaasia)
Wiking
hej, to może faktycznie się spotkajmy! Jeśli jest ktoś chętny to niech da znać na mail kaasia123@onet.pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok