Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

10
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Początki - Norwegia

Czytali temat:
(436 niezalogowanych)
2 Posty
An G
(Optymistka)
Wiking
Witam!
mieszkamy obecnie w Irlandii, juz od półtora roku, ale myslimy o zmnianie miejsca i pracy i życia...Od dłuzszego czasu zastanawiamy się nad wyjazdem do Norewgii, ale mam pytanie do Was: czy ciężko jest tu z pracą znając perfekcyjnie angielski?jakie umiejętności czy wykształcenie najbardziej się przydaje?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1434 Posty

(gama28)
Maniak
Ten temat był wałkowany wieeeeeeeeeeeeeeeele razy. To jeden z najświeższych wątków www.mojanorwegia.pl/forum/view/praca%2c_...t_z_ta_praca%3f.html

Poszukaj w dziale "praca", było kilka zakładanych przez osoby mieszkające w GB. Są tam wszystkie informacje na ten temat.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2 Posty
An G
(Optymistka)
Wiking
Dzięki, już przeczytałam i wiem mniej więcej czego się spodziewać Zaraz zaczynam tłumaczyc dyplomy he he Mysle że duzo zależy od szcześcia i nastawienia i rzecz jasna kwalifikacji ...jak sie uda to supeeer a jak nie to powrót na Zielone Wyspy.Sądząc po wypowiedziach innych wiem, że w ciemno nie ma co jechac.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok