Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

Czytali temat:
Michal Sz. Rafał Witecki (1527 niezalogowanych)
1 Post

(fazi)
Wiking
jestes nas dwoch troszke malo???? LUDZIE GDZIE WY SIE CHOWACIE??????????????????????? ZROBCIE SOBIE CHOCIAZ JEDNA SOBOTE I NIEDZIELE WOLNA!!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Naprawde nie zbierze sie grupa zeby poruszac sie troszke???Ludzie-dziewczyny,kobiety,dzieci wszyscy przeciez mozemy sie dobrze bawic.Wygranej druzynie stawiam piwo!!!!!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
f f
(fredric)
Nowicjusz
No widać że brak chętnych. Pogadam ze znajomymi to może sie do nas przyłączą :]
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(fazi)
Wiking
Hm.......wiec nie rozumie tych postow szukam znajomych?????Naprawde sami siebie zmuszamy do szukania przyjaciol wsrod norwegow i pomalu dochodze do wniosku(zajelo mi to 2 lata) ze to chyba jedyne dobre rozwiazanie na normalne zycie tutaj.
Szkoda!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Wiking
Niestety, ale obawiam sie iz takiej grupy tutaj nie zmontujesz. Przykre to ale my POLACY zwłaszcza na obczyznie nie uprawiamy sportow. Mnie trudno namowic kolezanki do wspolnych wypadow roewrowych...ale zycze powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(izar5)
Wiking
Hejka W siatke moze niekoniecznie bym pograla ale za to rower,czemu nie Trudno ogromnie samemu sie zmobilizowac, a rower rdzewieje Co do siatki, to moze po prostu niesmialy z nas narod W necie kazdy odwazny, ale jak co do czego....nawet piwko nie skusilo hihihi...pozdrawiam
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
50 Postów
Zuzanna ...
(zuzka27)
Nowicjusz
no widze ze sie cos ruszylo tylko na moje nieszczescie nie ma mnie w Oslo Moze po wakacjach tez znajda sie chetni na jakas siatke. Mam nadzieje Pozdrawiam i życze fajnych zrealizowanych spotkan sportowych
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
31 Postów
f f
(fredric)
Nowicjusz
Dla mnie może być i rower byle się ruszać. Jak narazie pogoda trochę nie za bałdzo, zobaczymy jak minie sobota :]
No i jak niedziela zapowiada sie ładnie, wyskakuje ktoś na rower??
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok