Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

norsk - Norwegia

8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Bare glem alt. Jeg hadde virkelig problemer med tastaturet da skrev jeg noen meld, og de ble skrevet feil , jeg innrømmer dette, men ikke døm norske kunnskapene mine når dere har aldri pratet med meg,alle er store i munnen bak skjermen! ,dessverre blant noen av våres landsmedlemmer er det så mye hat , så lite selvtillit at de må vise at de er bedre enn andre ... det er sikkelig trist at kun i vårt land den ene må alltid bli bedre enn en annen .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Tego noe neguje ,skoro Cie ten post nie interesuje to Po co wogole go komentujesz?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Jesli Ciebie nie interesuje nauka nor ja tego absolutnie nie neguje ,ale kazdy ma prawo wyboru
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
359 Postów
high octane
(high_octane)
Stały Bywalec
Panna dosc rozdrazniona. Ludzie dzisiaj sie zastanawiaja po co uczyc sie jezyka jak i tak nie bedzie pracy.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Så fint for deg ,takk for det,kundene mine har ikke klaget hit til så dette skal forhåpentligvis skal bli bra
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Så dette forhåpentligvis skal gå veldig strålende ,beklager feil med tastatur
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Nie jestem rozdrazniona ,chodzi o to ze ja napisalam tego posta dla tych ludzi ktorzy bylo by zainteresowani nauka jezyka,nikogo noe zmuszam ja noe mam czasu na jakies dziecinne dyskusje i dlatego Po prostu nie chce sie w nie wdawac . Nie ktorym jezyk jest potrzebny innym nie jak wczesniej juz mowilam to osobisty wybor
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
belladusiia napisał:
Så dette forhåpentligvis skal gå veldig strålende ,beklager feil med tastatur

Hva er det du egentlig mener? Tastaturfeil? Feil med tastatur? Uansett ....... kan hvilken som helst feil med tastatur ha innvirkning på setningens oppbygging?
En annen ting, "veldig strålende".......hm........sjelden fugl, må jeg si
Ja da ! Det er pirkete, men til syvende og sist er det de små tingene som teller mest.
Lykke til med jobben !
Det er veldig positivt at du ønsker å bidra til heving av nivå i språkferdigheter blant våre landsmenn
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8 Postów
DuSiia Isabella
(belladusiia)
Wiking
Tusen takk
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
70 Postów

(Krowa)
Początkujący
To ja sie przepraszam za wnikliwosc, upierdliwosc i zyczliwosc. Bardzo serdecznie zaluje i postanawiam sie nie poprawiac. I tak mi dopomoz
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok