Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

5
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2 Posty
Ewa L.
(ewi_xt)
Wiking
Chodziłam na kurs do Ellen przez dwa miesiące ok. pół roku temu, pomimo, że dojeżdżałam ponad godzinę na zajęcia SERDECZNIE POLECAM!. Bardzo miła atmosfera, dobrze mówi w języku polskim, stosuje dobre metody nauczania także potrafi nauczyć języka norweskiego, wielkość grup zgodnie z umową. Ja miałam duży problem z gramatyką- potrafiła to wyjaśnić na zajęciach. Wszystkich nas zawsze poprawiała gdy mieliśmy problem z wymową, niekiedy nawet zmuszała do wielokrotnego powtarzania trudnego wyrazu - to mi się podobało.
Zawsze wszystkich zachęcała do chodzenia na kurs mówiła: "bo chodzenie w "kratkę" może okazać się stratą pieniędzy". Oczywiście nauka w domu była konieczna bo sami przyznacie ,że na żadnym kursie wiedzy nie nałożą komuś do głowy a jeśli kogoś stać to może chodzić indywidualnie na kurs, sam jeden.
Ja jestem bardzo zadowolona z kursu. POLECAM!!!!
Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
142 Posty

(LuSii)
Stały Bywalec
Dziewczyny możecie podać namiary ?
Zgłoś wpis
1 Post
Wiking
czy sa rozne poziomy ??
Zgłoś wpis
232 Posty
ROBERT SIGØYNER
(dresler81)
Stały Bywalec
Lusii Sprawdź moją wiadomość na priv na FB :/
Zgłoś wpis
1 Post
Wiking
witam,
chodzilam na lekcje do Elen okolo roku temu -
duzo luzu, poczucia humoru, wiedzy ogólnej o Norwegii,
jezeli ktos jest zestresowany i potrzebuje domowej atmosfery - polecam
a nauka jak nauka - jak nie ćwiczysz w domu, to nikt cie nie nauczy...., pozdrawiam
Zgłoś wpis
3 Posty
Hania Stefańska
(HaniaStefanska)
Wiking
a zdradzicie jak to wygląda cenowo ? przynajmniej ta około ? i jak godzinowo, bo ze względu na pracę mogę mieć problemy z dopasowaniem godzin.
Zgłoś wpis
1 Post

(MAGDAJJ)
Wiking
Hej. Bylam na lekcjach u Ellen. Jestem zadowolona. Kobieta przekazuje wiedze calym serduchem. Nie istotne ile jest osob(u mnie bylo7) wazne ,ze ogarnia kazdego. Wprowadza gramatyke stopniowo. Rysuje doslownie obrazki by kazdemu utrwalila sie wiedza...uwazam ,ze jest bardzo cierpliwa. Ile razy zapytalam o jedną i ta sama rzecz,tyle razy wytlumaczyla na spokojnie...Polecam Polecam Polecam..wszystkim , ktorzy chcà się uczyc...Ellen ma rozne metody przyswajania wiedzy warto skozystac. Magda
Zgłoś wpis
1 Post
Anna Mierzejewska
(a.mierzejewska)
Wiking
Witam, chodzilismy do Ellen na kurs i jestesmy zadowoleni. Bardzo nam się podobało jej podejście do nauki języka. Czas jest wykorzystywany w pełni. Dowiedzieliśmy sie sporo o norweskiej kulturze, historii. Tego nie dał nam zaden inny kurs. Dla osob, ktore nie znnaja angielskiego jest to dobre rozwiązanie, ponieważ b.dobrze mówi po polsku. Ellen jest otwatra na wszelkie propozycje. polecamy, grupy są na różnych poziomach.
Zgłoś wpis


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok