Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Rozlicz podatek za 2023

Czytali temat:
(1901 niezalogowanych)
8929 Postów
Maniak
To jest jego anons :
Witam jak w temacie posiadam kawalerkę 38m2 do wynajęcia w Oslo a dokładnie na grorudzie poszukuje współlokatora do wspólnego zamieszkania .Przystanek autobusowy jest pod blokiem,centrum handlowe jak i również sklepy (coop,meny )Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem tel.96811080 udzielę więcej informacji pozdrawiam .
Numer ogłoszenia: 37268
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
Gabriel napisał:
To jest jego anons :
Witam jak w temacie posiadam kawalerkę 38m2 do wynajęcia w Oslo a dokładnie na grorudzie poszukuje współlokatora do wspólnego zamieszkania .Przystanek autobusowy jest pod blokiem,centrum handlowe jak i również sklepy (coop,meny )Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem tel.96811080 udzielę więcej informacji pozdrawiam .
Numer ogłoszenia: 37268

ani ceny
ani nic o depo
nic o tym kurwa paleniu, czy jest balkon czy cos...
czy sa miesjca parkinowe czy tez trzeba sie starac o miejsca na osiedlowym parkingu bo inaczej zolty bilet... itd...

informacje na telefon...

inni podaja te info bez telefonu...

ludzie z zalozenia sa leniwi...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysztof Jakub
(kaziokwt1986)
Wiking
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kaziokwt1986 napisał:
hej to jest ten link www.mojanorwegia.pl/ogloszenia/dom+i+mie...+od+zaraz%3b%29.html
38 kwadratow na dwie osoby?? troche malo.... ja mam 58 teraz i kurwa jak mialbym jeszcze miec wspolokatora to nie wiem gdzie bym go przechowywal... w garazu chyba.. albo w schowanku....

tr4oche ciastnota: to moje zdanie.... w PL to cale rodziny 2+2 i pies na 40 metrach mieszkaja a w norwegii czlowiek przyzwyczaja sie do swobody i nagle 30 na osobe to jest tak akurat ale kurde tak malo troche....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysztof Jakub
(kaziokwt1986)
Wiking
płace 8500 tyś nok za całość z prądem i nie musze mieć wielkiego depozytu chodzi bym nie stracił mieszkania bo depozyt jest juz wpłacony wystarczy 4250 jako depozyt i taki też wyszedł by czynsz co miesiąc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kaziokwt1986 napisał:
płace 8500 tyś nok za całość z prądem i nie musze mieć wielkiego depozytu chodzi bym nie stracił mieszkania bo depozyt jest juz wpłacony wystarczy 4250 jako depozyt i taki też wyszedł by czynsz co miesiąc
ale ceny w ogloszeniu juz nie podajesz....
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysztof Jakub
(kaziokwt1986)
Wiking
mało czasu spędzam w domu a wydaje mi się ze cała reszta do dogadanie się tylko z lokatorem
a wszystko będzie ok . Mieszkałem 2 lata z chłopakiem który musiał zjechać bo sprawy rodzinne i przez ten czas nie było ani jednego spięcia jednym słowem zyliśmy jak bracia
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj
10 Postów
Krzysztof Jakub
(kaziokwt1986)
Wiking
nie podawałem ceny na ogłoszeniu poniewasz sąde za jak by ktoś był chętny to raczej by normalnie chociaż zadzwonił
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
kaziokwt1986 napisał:
nie podawałem ceny na ogłoszeniu poniewasz sąde za jak by ktoś był chętny to raczej by normalnie chociaż zadzwonił
rodacy boja sie dzwonic.. i pytac o szczegoly... dzwonia wtedy jak juz wszystko wiedza...
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3272 Posty
Jon Doe
(Joseph)
Maniak
Yatsek napisał:
kaziokwt1986 napisał:
nie podawałem ceny na ogłoszeniu poniewasz sąde za jak by ktoś był chętny to raczej by normalnie chociaż zadzwonił
rodacy boja sie dzwonic.. i pytac o szczegoly... dzwonia wtedy jak juz wszystko wiedza...


Podanie jak największej ilości informacji jest chyba oczywiste, a nie jakieś tajemnicze ogłoszenia.

Ty masz z głowy oszołomów i inni wiedzą dokładnie bez dzwonienia jak jest na 100%

za dużo wyrazów w ogłoszeniu i bałeś się o koszta?????????


Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po swojej żonie i spytał o cenę.
- Do pięciu wyrazów za darmo.
- Nooo... to niech będzie: Zmarła Zelda Goldman.
- Ma pan do dyspozycji jeszcze dwa wyrazy.
- To niech będzie: Zmarła Zelda Goldman, sprzedam Opla
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 2  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok