Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

11
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

siłownia płatna gotówką ? - Norwegia

Czytali temat:
Rafał Oleniuk (1247 niezalogowanych)
3 Posty
Marcin Kulaga
(lastfair 35)
Wiking
Witam .
Może Ktoś zna siłownię w Oslo gdzie można płacić gotówką co miesiąc lub nawet z góry za jakiś okres ale gotówką .
Mieszkam na Torschow i odwiedziłem sąsiadujące siłownie ale wszędzie płatne przelewem a ja wolał bym gotówka .

pozdrawiam wszystkich na Forumowiczów i Motocyklistów ,
motopozdro
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
4104 Posty
Yatsek :)
(Yatsek)
Maniak
idziesz na poczte - kladziesz giro na ladzie, dajesz gotowke i juz.... przelew zrobioy... tak samo w banku
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
lastfair 35 napisał:
Witam .
Może Ktoś zna siłownię w Oslo gdzie można płacić gotówką co miesiąc lub nawet z góry za jakiś okres ale gotówką .
Mieszkam na Torschow i odwiedziłem sąsiadujące siłownie ale wszędzie płatne przelewem a ja wolał bym gotówka .

To gdzie akurat mieszkasz , niema nic wspólnego z przelewem gotówkowym .
---
Ot po prostu napisz , że nie masz Tutaj w Norge Konta Bankowego , ponieważ robisz na czarno !!! .
---
I na dodatek bez zezwolenia , bo inaczej miałbyś konto w banku w przeciągu 20Minut .
---
Mnie tyle zajęło założenie Nowego Konta ,/ bez niczyjej pomocy/ a w ogóle nie znam angielskiego , natomiast norweskim dukam jak potrzepany .
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Marcin Kulaga
(lastfair 35)
Wiking
dzięki za opinie
nie pracuje tu na czarno i konto bankowe posiadam
chciałem po prostu poćwiczyć na siłce kupując zwykły karnet co miesiąc bez kontraktów kont bankowych itp , kurcze nie chce mieszkania na raty tylko karnet na siłownie i to tyle
jest w Oslo takie miejsce ?
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
3 Posty
Krzysztof L
(K_L)
Wiking
Jest siłownia i to niedaleko Ciebie, przy przystanku Grefsenveien jadąc w stronę Storo po prawej stronie. Placisz normalnie gotówką - ale kontrakt i tak musisz podpisać na minimum miesiąc albo na ilość wejść, jak tam wolisz.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok