Witam mam 27 lat, mieszkam w Oslo i pilnie poszukuję pracy.

- Mam doświadczenie w ogólnych pracach budowlano-wykończeniowych (wylewki, gładzie, zabudowy g-k, ścianki działowe, wieźba dachowa, ocieplenie, blachodachówka. Budowa domu od podstaw po sam dach - pod klucz. Firma GLAZiBUD ze Szczecina.
- Pracowałem w firmie zajmującej się budową i montażem wkładów oraz całkowitej zabudowy kominkowej - firma Steel-Art ze Szczecina.
- Posiadam dużą wiedzę z zakresu budowy, eksploatacji i mechaniki samochodów osobowych - prowadziłem firmę zajmującą się detaliczną sprzedażą używanych części samochodowych oraz hobbystycznie naprawiałem samochody.
- Pracowałem jako handlowiec, kontroler jakości obsługi itd. w jednej z firm telekomunikacyjnych w PL - można to pominąć, bo absolutnie do niczego się nie przyda pewnie no ale wspomnieć chyba warto...

Po przyjeździe do "N" załapałem się przy produkcji i sprzedaży popcornu w Spektrum - praca na zastępstwo.

Jestem otwarty na wszelkie propozycje, mogę zacząć chociażby od zaraz. Szybko przyswajam wiedzę i się uczę. Fizycznie zdrowy i sprawny, psychicznie również, jak ktoś byłby ciekaw

Jeśli chodzi o umiejętności lingwistyczne to:
- Niemiecki - perfect
- Angielski - dużo rozumiem, średnio mówię
- Norweski - dopiero zaczynam... rozumieć

Prawo jazdy B od 2004r. średnio około 130tys km rocznie

Kontakt telefoniczny do mnie:
Tel: 92 55 40 46
GG: 2307419