Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

sklep w Lillestrøm - Norwegia

Czytali temat:
Patrice Ravn Łukasz K Marek Adamczak Przemek Niderla (1893 niezalogowanych)
14 Posty
Anna Piekut
(Anula81)
Wiking
Witam,

czy jest sklep w Lillestrøm badz w Oslo z polska zywnoscia? Dopiero co sie przeprowadzilam z Bergen i poszukuje m.in. polskiego majonezu
Z gory dziekuje za podpowiedzi
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post

(Saandra)
Wiking
nic z tego moja droga ... kiedys był ale sie zmył ... tutejszy majonez tez jest dobry
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -2  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Anula81 napisał:
Witam,

czy jest sklep w Lillestrøm badz w Oslo z polska zywnoscia? Dopiero co sie przeprowadzilam z Bergen i poszukuje m.in. polskiego majonezu
Z gory dziekuje za podpowiedzi


Jasta napisz kolezance cos o polskiej zywnosci z uwzglednieniem kapusty i ogorkow
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
501 Postów

(Optimus)
Wyjadacz
Saandra napisał:
nic z tego moja droga ... kiedys był ale sie zmył ... tutejszy majonez tez jest dobry

Polskie sklepy znikaja pomimo 100000 tys rodakow. Jakie powody?
1. Polski sprzedawca z checia zedrze skore z rodaka, importuje najtanszy produkt w swojej grupie a chce sprzedac jako delicje.
2. Polski sprzedawca posiada maly asortyment wychodzac z zalozenia, ze klient i tak kupi.( klient rzeczywiscie najchetniej kupuje kapuste kisz, ogorki, zupki w proszku, konserwy, polskie sr. chemiczne)
3. Polski klient woli pojechac 100km na zakupy niz dac zarobic rodakowi. Zeby sie chuj tylko nie dorobil.
4. Przemytnicy dowoza zywnosc bez cla i podaltku pod dom wiec jak z nimi konkutowac.

Chinczyk kupi u swojego, arab tez a nasz rodak? Nie!! poniewaz obie strony sa siebie wart.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
33 Posty
Katarzyna Pamula
(kathrina)
Nowicjusz
Idz do sklepu pakistanskiego. Tam jest naprawde duzy wybor , znajdziesz takie rzeczy jakich w norweskich sklepach nie ma
co do majonezu to nie wiem
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
14 Posty
Anna Piekut
(Anula81)
Wiking
Dzieki za informacje, ale moze jakies namiary typu adres. Jestem tu nowa i szczerze to w okolicy sa tylko azjatyckie a tam to nic co bym chciala zjesc
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok