hej jestem zainteresowana wykupieniem rejsu na ok miesiac czasu w glab morza/oceanu (nie stena line czy cos chodzi mi o cio innego)wiecie gdzie moge sie tu cos o tym dowiedziec w oslo???pozdrawiam marta
14 Lat, 11 Miesięcy temu
1 NOK
Tłumaczenie i korekta CV Planujesz przeprowadzić się do Norwegii? Zastanawiasz się, co ułatwi Ci znalezienie pracy? Zacznij od przygotowania CV. Przetłumaczymy i skorygujemy je dla Ciebie! Uzyskaj wycenę już w 3 minuty! Mimo tego, że nie znasz języka pracodawca szanuje, kiedy poszukujący pracy próbują w ten sposób pokazać swoje doświadczenie. Warto jest zatem zainwestować w swoją przyszłość. Kto powinien z tego skorzystać? Osoby ...