Rozliczenia podatkowe w Norwegii
bez wychodzenia z domu!
Wnioskuj online
zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Wesprzyj PSTRYKA MYKA – magazyn dla dzieci mieszkających za granicą. Do końca zbiórki pozostało 25 dni Edukacja
Iga Jaruszewska 25 grudnia 2017
08:00

Wesprzyj PSTRYKA MYKA – magazyn dla dzieci mieszkających za granicą. Do końca zbiórki pozostało 25 dni

Skomentuj
Twórcy PSTRYKA MYKA pragną, by magazyn mógł dotrzeć do dzieci czytających po polsku, które mieszkają w różnych krajach Europy i świata. PSTRYK MYK
PSTRYK MYK to pierwszy polski kwartalnik dla dzieci mieszkających za granicą. Dzięki niemu młodzież także poza granicami Polski może w ojczystym języku zdobywać wiedzę z wielu różnych dziedzin. Dalsze wydawanie magazynu stoi jednak pod znakiem zapytania, ponieważ jego twórcom skończyło się dofinansowanie. Dlatego teraz inicjatorzy akcji zwracają się do czytelników portalu MojaNorwegia z prośbą o wsparcie ich akcji crowdfundingowej.
PSTRYK MYK to ciekawy i napisany w przystępny sposób  magazyn ilustrowany dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Tworzą go ludzie mieszkający zarówno w Polsce, jak i za granicą: specjaliści i ekspertki w wielu dziedzinach, naukowcy, artyści, językoznawcy, a także dzieci. Z magazynem na stałe współpracuje ich czworo.
Reklama

Z Belgii w świat!

Idea stworzenia kwartalnika PSTRYK MYK pojawiała się po wielu latach pracy z polonijnymi dziećmi w Brukseli. W ciągu roku twórcy magazynu wydali w Belgii 4 numery – 10 500 egzemplarzy kwartalnika rozprowadzono bezpłatnie w polskich szkołach i innych instytucjach polonijnych. Projekt miał dofinansowanie Ambasady RP w Brukseli i prywatnych sponsorów, którzy zapłacili za druk i dystrybucję. Redakcja pracowała społecznie.

Fundusze na dalszą realizację magazynu skończyły się, jednak organizatorzy nie dają za wygraną. Szukają nowych możliwości finansowania projektu. Zależy im, by PSTRYK MYK przekroczył granice Belgii i mógł dotrzeć także do dzieci czytających po polsku, które mieszkają w różnych krajach Europy i świata.

Liczymy na Państwa wsparcie w promocji naszej inicjatywy, bo wiemy, że wielu naszych rodaków mieszka w Norwegii.~PSTRYK MYK

Misja redakcji PSTRYKA MYKA
Misja redakcji PSTRYKA MYKA PSTRYK MYK

Zostało 25 dni

Inicjatorzy akcji wystartowali z kampanią crowdfundingową – społeczną zbiórką pieniędzy na portalu PolakPotrafi.pl. Pragną, by PSTRYK MYK mógł dalej kontynuować misję edukacyjną wśród polskich dzieci, zwłaszcza tych mieszkających za granicą. Dzięki kampanii każdy poprzez mniejszą lub większą wpłatę może pomóc w wydawaniu kolejnych numerów PSTRYKA MYKA.

Projekt wsparło już ponad 130 osób i zebrano ponad 28 tys. złotych (stan na 21.12.2017r.). Celem akcji jest zebranie 98500 złotych. Do zakończenia zbiórki pozostało 25 dni.

>>> PROJEKT MOŻNA WSPIERAĆ PO KLIKNIĘCIU W TEN LINK.
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Kredyt gotówkowy w Norwegii- o czym należy pamiętać przy wyborze oferty?

Kredyt gotówkowy w Norwegii- o czym należy pamiętać przy wyborze oferty?

Eff.14,15%, 100000kr, 5 år, kost 37120kr, Tot.137120kr Reklama

Bliżej nas