Spiesz się, zostało tylko:

9
DNI

Ostatnia szansa na rozliczenie podatku!

Odzyskaj podatek

19

 
 foto: besokpolen.blogg.no
Ekipa MojaNorwegia.pl śledzi losy blogerek Asi i Marty, które piszą o Polsce po norwesku. Inicjatywa Dziewczyn ma na calu zachęcić Norwegów do odwiedzania Polski, a blog jest skarbnicą wiedzy na temat najciekawszych atrakcji turystycznych w naszym kraju. Dziewczyny piszą także o tym, co Polska ma do zaoferowania norweskim turystom. Norwegowie w naszym kraju oprócz wspaniałych zabytków i krajobrazów, cenią sobie także luksusowe SPA czy usługi dentystyczne.


Znajomi w Norwegii pytają Cię o to, gdzie można zrelaksować się za niewielką cenę czy jak łatwo i tanio dolecieć do Polski? Prześlij im link do bloga, na którym za jednym kliknięciem znajdą wszystkie przydatne informacje! Z wpisów Dziewczyn można dowiedzieć się wiele o tym, co Polska ma do zaoferowania norweskim turystom i jak zaplanować takie wakacje. Asia i Marta piszą m.in.:

•o podróży w Norwegii do Polski: Reise til Polen
•o luksusowych SPA w polskich górach: SPA i Polen
•o usługach dentystycznych w Gdańsku: Tannlege i Gdansk
•o tym, gdzie warto wybrać się na zakupy: Shopping i Polen

Blog http://besokpolen.blogg.no jest miejscem zupełnie wyjątkowym w norweskiej blogosferze, a ekipa MojaNorwegia.pl wspiera tę świetną inicjatywę. Polecamy także wywiad z Dziewczynami , który pojawił się w marcu na MN. Mamy nadzieje, że Czytelnicy MN także wspierają działania promujące Polskę w Norwegii i polecą swoim norweskim znajomym bloga!
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych


jan pociecha

02-06-2013 11:51

Znajoma norka powiedziała mi, że jej córka w przyszłym tygodniu jedzie na szkolną wycieczkę do Polski . Połowa klasy która miała b.dobre wyniki w nauce jedzie do St Petersburga,a druga z gorszymi wynikami do Krakowa i Oświęcimia.

Szymek Bednarski

02-06-2013 10:34

Even napisał:
CZY KTOŚ SPOTKAŁ NORWEGA, KTÓRY BYŁ W POLSCE I NIE WIDZIAŁ OBOZU AUSCHWITZ?
Ja nie!
Nic innego nie widzieli, tylko ten cholerny obóz!
W mojej pracy zrobili nawet wycieczkę tylko do tego obozu, a po powrocie byli podjarani tym, że pili piwo w wielkich kuflach.


...to dziwne, bo ja nie znam norwega który zwiedzał AuschwizA Ty tam byleś? W Auschwitz ?

albert ze spychowa

28-05-2013 00:17

kamil75 napisał:
gdans to jest dziura i swtyd to komus pokazywac poza starowka 1h zwiedzania to tyle a reszta to masakra wstyd mi za to miasto 4 lata tam mieszkalem i czasem bywam krakow wroclaw ewent pyrandia


kamil > wpadnij na warszawską starówke, a twoje zajebiste pekaesy poczują moc : )
U nas norki zachowuja sie bardzo elegancko > maja szacun dla stolicy!

A jak zechcą kure oskubac (kfc) to pojadą na prowincje

kamil k*****l

27-05-2013 23:55

gdans to jest dziura i swtyd to komus pokazywac poza starowka 1h zwiedzania to tyle a reszta to masakra wstyd mi za to miasto 4 lata tam mieszkalem i czasem bywam krakow wroclaw ewent pyrandia

El Mundo

27-05-2013 16:14

marianekk napisał:
KFC >>> kurde.... fajnie macie w tym swoim Wrocku

spróbuj znaleźć KFC w Norwegii heheh

Reklama
Facebook Messenger YouTube Instagram