Redakcja

  • Piraci porwali tankowiec

    Piraci porwali tankowiec "Bow Asir" - Polacy są na pokładzie

    26.03.2009 19:56

    U wybrzeży Somalii został porwany statek MT "Bow Asir", na pokładzie sa Polacy  - podała telewizja TVN24 Zobacz więcej

  • Zobaczcie sami co Norweg wymyślił

    Zobaczcie sami co Norweg wymyślił

    26.03.2009 14:39

    W niedzielnym meczu Ligue 1 FC Toulouse wysoko pokonało Paris Saint Germain. Kibice oglądający ten mecz zapamiętają z niego coś bardziej niecodziennego niż sam wynik Zobacz więcej

  • Polskiemu kierowcy skradziono majtki !

    Polskiemu kierowcy skradziono majtki !

    26.03.2009 13:55

    Jak donosi eLondyn.co.uk, polski kierowca miał jedynie dostarczyć towar pod wskazane miejsce. Damską, męską bieliznę, wyroby pończochowe, firany i zasłony przekazał jednak niewłaściwym osobom, które okazały się oszustami. Zobacz więcej

  • Protest funkcjonariuszy policji !

    Protest funkcjonariuszy policji !

    26.03.2009 13:23

    Ponad 4000 funkcjonariuszy norweskiej policji z całego kraju przeszło w środę  ulicami  Oslo do Parlamentu (Stortinget) w proteście przeciwko nowym zmianom, które ograniczą ich prawa. Zobacz więcej

  • Koncert Karoliny (Karo) Rutowskiej

    Koncert Karoliny (Karo) Rutowskiej

    26.03.2009 12:30

    Galleria Stylo celebruje poczatek Wielkanocy- Niedziele Palmowa- integracyjnymi warsztatami dla milusinskich, czyli malowaniem jajek g. 12-15:00, jak i nastrojowym koncertem Karoliny (Karo) Rutowskiej, ktora spiewa bardzo liryczne ballady wlasnej kompozycji przy akompaniamencie gitary. Zobacz więcej

  • Czym jest MINSIDE ?

    Czym jest MINSIDE ?

    26.03.2009 03:19

    Dzięki dostępności usług publicznych, Minside masz  łatwiejsze życie ! Minside jest to internetowe centrum usług publicznych, które pozwala na dostęp do swoich danych osobowych przechowywanych w rejestrach publicznych. Zobacz więcej

  • Jak pić, to tylko solidnie! 3

    Jak pić, to tylko solidnie!

    26.03.2009 02:21

    Okazuje się, że regularne spożywanie alkoholu w mniejszych ilościach jest bardziej szkodliwe dla zdrowia niż solidne upicie się raz w tygodniu. Uczeni dowodzą, że częste picie zwiększa prawdopodobieństwo choroby wątroby.  Zobacz więcej

  • Targi budowlane Bygg Reis Deg 2009

    Targi budowlane Bygg Reis Deg 2009

    26.03.2009 01:46

    W dniach 22 – 27.09.2009 roku w Lillestrøm odbędą najważniejsze na tym rynku targi budownictwa Bygg Reis Deg. Jest to największa profesjonalna impreza w Norwegii dla firm, inwestorów budowlanych i indywidualnych klientów Zobacz więcej

  • Emigranci są straconym pokoleniem ! 2

    Emigranci są straconym pokoleniem !

    25.03.2009 02:27

    Jak powiedziała po wygłoszonym na University College w Londynie prof. Krystyna Iglicka - na bilans migracji zarobkowej po wejściu Polski do Unii Europejskiej składają się niewykorzystane w pełni możliwości okresu transformacji, stracone pokolenie emigrantów i długofalowe problemy ...Zobacz więcej

  • 28 marca, dzień w którym zgaśnie światło! 5

    28 marca, dzień w którym zgaśnie światło!

    25.03.2009 02:14

    Światła rzeczywiście zgasną - gdzie, to zależy od was .Stanie się to o 20.30 i trwać będzie równą godzinę Zobacz więcej


Facebook Messenger YouTube Instagram