Zobacz, jak łatwo możesz otrzymać dodatkowe 1000 koron Artykuł sponsorowany
Nettbonus.no 17 czerwca 2019
08:00

Zobacz, jak łatwo możesz otrzymać dodatkowe 1000 koron

1
Skomentuj
Nettbonus.no. to norweska firma typu cash-back, która oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w ponad 200 sklepach internetowych Nettbonus.no
Artykuł sponsorowany

Wiedziałeś o tym, że robiąc zakupy przez Internet, za każdym razem możesz otrzymać część pieniędzy z powrotem?
Kupując produkty budowlane, ubrania albo wycieczki na wakacje, zawsze oszczędzisz pieniądze, jeśli tylko zarejestrujesz się na darmowej stronie Nettbonus.no.

Nettbonus.no. to norweska firma typu cash-back, która oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w ponad 200 sklepach internetowych, takich jak: Hotels.com, ByggMax, Nelly, Cubus, AliExpress, Booking.com, ASOS and Stayhard. 

Za każdym razem, kiedy tylko robisz zakupy w sieci, otrzymujesz zwrot pieniędzy, jeśli tylko zarejestrujesz się na Nettbonus.no, a jest to zupełnie darmowe i zabiera jedynie 10 sekund.
Zrób tak:
1. Zarejestruj się na Nettbonus.no,
2. Kliknij na ikonę wybranego sklepu internetowego, w którym zrobisz zakupy,
3. Odbierz cashback.

Zarobione w ten sposób pieniądze Nettbonus.no wypłaci na twoje konto.

Jest to zupełnie darmowe – otrzymasz zwrot części pieniędzy za zakupy, które i tak chciałbyś zrobić. Jeśli na przykład zarezerwujesz nocleg w hotelu za 5000 koron, otrzymasz 300 koron zwrotu, zarówno za zakupy w Hoteles.com, jak i Expedia. Jeśli na przykład chcesz zbudować taras albo garaż, a koszty potrzebnych materiałów budowlanych wynoszą 50 000-100 000 koron, wówczas otrzymasz 2 000-4 000 koron zwrotu, jeśli tylko zrobisz zakupy w ByggMax.

Kto jest typowym użytkownikiem Nettbonus.no?

Odpowiadając najprościej na to pytanie, z Nettbonus.no korzystają ludzie, którzy robią zakupy w sieci i są oszczędni. Obsługujemy studentów, którzy oszczędzają pieniądze za każdym razem, kiedy zamawiają książki potrzebne im do nauki, ubrania i kosmetyki. Oprócz tego także rodziny, które oszczędzają pieniądze na podróżach, ubraniach, szkłach kontaktowych, wyposażeniu wnętrz i na zmianie abonamentu komórkowego. Z Nettbonus.no korzystają także osoby, które pracują w branży budowlanej – kupują materiały budowlane w dużych ilościach.

Większość tych, którzy rejestrują się i używają Nettbonus.no, zarabia wiele tysięcy koron rocznie – te osoby oszczędzają pieniądze na wszystkim, począwszy od ubrań, przez kosmetyki, rezerwacje w hotelach, książki szkolne, materiały budowlane, aż po szkła kontaktowe.

Co zrobić, aby otrzymać cashback?

Jedyne, co musisz zrobić, to zarejestrować się na stronie, podać swój adres mailowy, a potem kliknąć na ikonę sklepu internetowego, w którym chcesz sobie zrobić zakupy. Wówczas zostaniesz w prosty sposób odesłany do tej witryny, gdzie kupisz interesujące cię produkty. Jedyną różnicą jest to, że automatycznie otrzymasz bonus za rejestrację –zostanie on przelany na twoje konto bankowe. Musisz tylko posiadać konto w norweskim banku, na które możemy przelać pieniądze. 

Zarejestruj się za darmo tutaj!
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Josef Satan
Josef Satan 17-06-2019 12:36
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz

Bliżej nas