W trosce o wasze pieniądze. Trejdoo: pełne bezpieczeństwo i pewność przelewów Artykuł sponsorowany
Trejdoo 18 kwietnia 2018
08:00

W trosce o wasze pieniądze. Trejdoo: pełne bezpieczeństwo i pewność przelewów

6
Skomentuj
Wymieniając korony norweskie na złotówki na Trejdoo, do Ciebie należy wybór, po jakim kursie chcesz tego dokonać. Trejdoo
Niewątpliwą zaletą globalizacji jest możliwość podejmowania pracy zarobkowej nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Jednym z atrakcyjniejszych kierunków dla naszych rodaków jest Norwegia. Doceniliśmy spokojniejsze i stabilniejsze życie w tym urokliwym kraju. Dla części Polaków pojawiło się jednak wyzwanie w postaci przesyłania zarobionych pieniędzy do Polski, chociażby dla rodziny, na potrzeby biznesowe lub ze względu na inne zobowiązania.
Najprostszym sposobem wydaje się być przelew międzynarodowy z norweskiego banku do banku w Polsce. Operacja ta jednak niesie za sobą pewne konsekwencje. Przede wszystkim przelew międzynarodowy realizowany jest często w czasie kilku dni. Osobom, którym zależy na czasie, z pewnością takie rozwiązanie nie będzie odpowiadało. Dodatkowo w grę wchodzą duże koszty takiej operacji. Z jednej strony stała, dosyć wysoka opłata za przelew, z drugiej strony niekorzystny kurs, po którym banki wymieniają koronę norweską na polskiego złotego.  

Naprzeciw tym oczekiwaniom wyszły wyspecjalizowane instytucje płatnicze, realizujące szybkie przelewy międzynarodowe, obniżając przy tym koszty do minimum. Jedną z takich instytucji jest Igoria Trade S.A. – polska firma, udostępniająca platformę wymiany walut i szybkich transferów pieniężnych Trejdoo.com.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Trejdoo.com to największa platforma finansowa dostarczająca rozwiązania i usługi dla Klientów indywidualnych i biznesowych. Wszystkie transakcje, dokonywane za pośrednictwem Trejdoo.com, monitorowane są przez spółkę Igoria Trade S.A, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie na rynku NewConnect. Spółka działa jako Europejska Instytucja Płatnicza i jest nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. W Norwegii spółka jest regulowana przez The Financial Supervisory Authority of Norway. Oznacza to pełne bezpieczeństwo zawieranych transakcji oraz pewność wykonywanych przelewów.

Każdy przelew to kilkuprocentowe oszczędności

Wymieniając korony norweskie na złotówki na Trejdoo, do Ciebie należy wybór, po jakim kursie chcesz tego dokonać. Wszystkie transakcje na Trejdoo oparte są na średnim kursie rynkowym stosowanym na globalnych rynkach finansowych. Trejdoo działa zawsze w Twoim interesie. Wymieniając walutę, możesz skontaktować się z Dealerem walutowym i negocjować kurs. Transakcje rozliczane są automatycznie, a Ty masz dostęp do swojego portfela 24 godziny na dobę. Wszystkie transakcje są bezgotówkowe. Koszt samego przelewu jest również minimalny – niezależnie od kwoty stała opłata wynosi jedynie 20 NOK.

Liczy się czas

Przelew z Norwegii do Polski możesz zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że zasilisz swój indywidualny portfel, przelewając środki z norweskiego banku i po zamianie ich na złotówki, prześlesz je do Polski, na wybrane przez Ciebie konto. Oznacza to, że środki mogą wpłynąć do Polski nawet tego samego dnia.

Intuicyjna obsługa

Rejestracja na Trejdoo jest bezpłatna i bardzo prosta. Wystarczy poświęcić 5 minut i uzupełnić podstawowe dane. Na wskazany przez Ciebie adres e-mail zostanie wysłane potwierdzenie o aktywowaniu Twojego konta na Trejdoo. Od tego momentu będziesz mógł w pełni korzystać ze wszystkich usług na platformie.

Wsparcie na każdym etapie

Każdorazowo możesz skontaktować się z nami w przypadku pojawiających się jakichkolwiek pytań. Nasi konsultanci chętnie pomogą Ci w każdym aspekcie korzystania z platformy Trejdoo. Ponadto masz możliwość skontaktowania się z dealerami walutowymi i wynegocjowania dla siebie indywidualnego kursu wymiany walut. Jakość obsługi i Twoje zadowolenie są dla nas priorytetem.
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Trejdoo.com
Trejdoo.com 01-04-2019 16:05

Link do Instrukcji "Jak szybko przelać NOK z Norwegii do Polski i korzystnie wymienić po najlepszym kursie?".
trejdoo.com/lp/Docs/jak-szybko-przelac-N...-wymienic-na-PLN.pdf

6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Trejdoo.com
Trejdoo.com 01-04-2019 16:03

Witamy serdecznie!

Zapraszamy do korzystania z naszego serwisu na www.Trejdoo.com

Przy współpracy z www.MojaNorwegia.pl uruchomiliśmy specjalne warunki transferu i wymiany waluty.

Po zarejestrowaniu przez trejdoo.com/lp/?c=84bd2f9138ce11bf725e14...d33e9664b634e3505f19 zadzwoń do nas powołując się na hasło "MN" (MOJA NORWEGIA), aby otrzymać konkurencyjne warunki wymiany walut.

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:
+47 23 960 448
+48 22 101 58 80

- telefoniczna negocjacja kursu z dealerem walutowym w godzinach 8:00 - 18:00 czasu PL.
- wymiana walut bez udziału dealera - 24/h
- telefoniczne wsparcie klienta w godzinach od 7:00 do 19:00 czasu PL
- mail wsparcia klienta: pomoc@trejdoo.com

Poniżej przekazujemy link do instrukcji: "Jak szybko przelać NOK z Norwegii do Polski i korzystnie wymienić po najlepszym kursie?".

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.

Pozdrawiamy
Trejdoo.com

6
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
tomasz swiet
tomasz swiet 29-07-2018 08:58
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz
Zoket44
Zoket44 18-07-2018 13:52
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
Zgłoś komentarz
pneuma MKS
pneuma MKS 05-05-2018 23:50

Revolut

1
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Grazyna123
Grazyna123 04-05-2018 17:09

Bitcoinem przeslij i nie dziel sie z posrednikami.

4
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
6 rzeczy, które musisz wiedzieć o Gjeldsregisteret

6 rzeczy, które musisz wiedzieć o Gjeldsregisteret

Eff.14,9%, 65000kr, 5 år, kost 28730kr, Tot. 93730kr Reklama

Bliżej nas