Artykuł sponsorowany

Trwa rekrutacja w bezpłatnej szkole internetowej „Libratus”

Udostępnij
na Facebooku
Trwa rekrutacja w bezpłatnej szkole internetowej „Libratus”

Już dziś warto zapisać swoje dziecko do Polskiej Szkoły Internetowej. Libratus

Nauka w Polskich Szkołach Internetowych Libratus to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy mieszkają za granicą, a chcą, by ich dziecko uczyło się języka polskiego. Właśnie trwa nabór na rok szkolny 2017/2018. Warto zapisać dziecko już dziś!
Polskie Szkoły Internetowe Libratus to innowacyjny projekt koordynowany przez Fundację Edukacji Polonijnej. Umożliwia on bezpłatne kształcenie dzieci Polaków, którzy mieszkają w innym kraju. Rodzice, którzy zapisują swoje dziecko do projektu, dają mu szansę na kontakt z językiem ojczystym – wystarczy, że zarejestrują się  na stronie www.libratus.edu.pl/zapisy2017.

Rodzic jest nauczycielem

Korzystając z tego rozwiązania, czas i miejsce nauki można dopasować do swoich preferencji. To rodzic pełniący rolę nauczyciela, razem z dzieckiem, wybiera najbardziej dogodną dla siebie porę. Dużym wsparciem jest Internetowa Platforma Edukacyjna, na której znajdują się treści dydaktyczne dla każdej klasy. Materiał podzielono na tygodnie, co ułatwia rozplanowanie procesu nauki. Dzięki temu monitorowanie postępów jest łatwiejsze. Informacje wzbogacone są piosenkami, grami edukacyjnymi i animacjami – ta różnorodność sprawia, że zajęcia są bardziej atrakcyjne i stają się prawdziwą przyjemnością. Uczniowie łatwiej przyswajają wiedzę, a także chętniej uczestniczą w kolejnych spotkaniach.  

Istotną rolę w edukacji dzieci odgrywają także zajęcia on-line prowadzone przez polskich nauczycieli. Stanowią one doskonałą okazję do podsumowania wiedzy zdobytej w ciągu minionego tygodnia. Po roku nauki uczeń przystępuje do egzaminu klasyfikacyjnego, dzięki któremu może otrzymać polskie świadectwo szkolne. Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.libratus.edu.pl.

Nauka poprzez zabawę

Podczas roku szkolnego uczniowie mogą skorzystać z dodatkowych rozwiązań, które powodują, że zdobywanie wiedzy staje się dla nich ciekawsze. Dużą popularnością wśród nich cieszy się program „Kolega z ławki”, w ramach którego uczestników dobiera się w pary – dzięki temu mogą się ze sobą komunikować, wspólnie uczestniczyć w konkursach, a przede wszystkim wzajemnie motywować się do nauki.

Trwają zapisy na rok szkolny 2017/2018

W Polskich Szkołach Internetowych Libratus rozpoczęły się zapisy na rok szkolny 2017/2018. To doskonała okazja, aby, bez ponoszenia kosztów, ułatwić dziecku naukę języka polskiego. Rok szkolny rozpocznie się we wrześniu, jednak zapisy potrwają tylko do końca maja.

Dlatego warto już dziś zapisać swoje dziecko. Aby do nas dołączyć, wystarczy zarejestrować się za pomocą formularza na stronie: www.libratus.edu.pl/zapisy2017. Nie warto odkładać tego kroku na później, ponieważ w tym roku liczba miejsc jest ograniczona.
Gość
Wyślij


Gjelds Monitor

to narzędzie do monitorowania Twoich pożyczek i kart kredytowych w Norwegii.

Porównanie Twoich rat

na tle innych kredytobiorców. Pomocna ocena warunków Twoich pożyczek i kart kredytowych.

Refinansuj i oszczędzaj

Dowiedz się czy możesz obniżyć wysokość swojej raty za pomocą refinansowania.

Ponad 6 500 razy

użytkownicy włączyli monitorowanie swojego zadłużenia w Norwegii.

ZALOGUJ SIĘ

Bezpieczne logowanie przez

Facebook Messenger YouTube Instagram