Przelewasz pieniądze do Polski? Piotr Żyła radzi, jak zrobić to najtaniej Artykuł sponsorowany
transferGo 11 września 2017
08:00

Przelewasz pieniądze do Polski? Piotr Żyła radzi, jak zrobić to najtaniej

Skomentuj
Piotr Żyła uczy, jak robić przelewy! transferGo
Pracujesz za granicą i wysyłasz pieniądze do Polski? Piotrek Żyła oraz Wojciech Fiedorczuk przedstawiają w zabawnych filmikach, jak zaoszczędzić na szybkich przelewach zagranicznych z marką TransferGo. Sami zobaczcie!
Dobra wiadomość jest taka, że poza Wielką Brytanią, z przelewów TransferGo można korzystać również w Norwegii i 43 innych krajach świata.
No to "GO" czyli jak zaoszczędzić 9 funtów - radzi Piotrek Żyła

Do Norwegii, Niemiec, Niderlandów lub na Wyspy

Gdy pracujesz na emigracji, prędzej czy później będziesz chciał przesłać pieniądze do Polski. Niestety, za każdym razem, gdy realizujesz przelew zagraniczny, twój bank nalicza prowizję oraz przewalutowanie, które mogą przyprawić o ból głowy. Nie jesteś sam, oprócz ciebie miliony Polaków zmagają się z tym problemem.

Otwieranie kolejnych kont bankowych może być uciążliwe, a gdy wszystko jest w obcym języku, łatwo o ukryte koszty.

Często też, pracując na obczyźnie, gotówkę dostajesz bezpośrednio do ręki i konto za granicą nie jest ci potrzebne. Gdy planujesz wysłać pieniądze do Polski, zazwyczaj rozważasz trzy opcje – wysyłkę pocztą, przelewem bankowym lub przewóz gotówki.

Przelew bankowy zazwyczaj bywa kosztowny, przewóz pieniędzy podnosi ryzyko kradzieży, do tego dochodzą też koszty podróży, a wysyłanie pocztą znacznej kwoty to spory stres. Z ostatnimi dwiema sytuacjami związane są jeszcze niekorzystne koszty wymiany waluty w kantorze. Ten żmudny i kosztowny proces można jednak ominąć za pomocą serwisu TransferGo.

Seria filmików Żyła i Klasyk w onlajnie pokazuje, jak łatwo i tanio możesz dokonać transferu z zagranicy.
Piotr Żyła uczy, jak robić przelewy!
Piotr Żyła uczy, jak robić przelewy! Źródło: transferGo

Bezstresowo i przejrzyście

Polacy znani są z tego, że niełatwo ich oszukać. Bywają podejrzliwi, a ze sprawdzonych i niezawodnych metod korzystają z pokolenia na pokolenie. Tak samo podchodzą również do finansów, korzystając z tych samych usług od lat. Dokładnie taką postać w kampanii Żyła i Klasyk w onlajnie przedstawia Andrzej Klasyk, który jest laikiem, jeśli chodzi o  internetowe transakcje. Niestety, przywiązanie do starych metod może sporo kosztować, dlatego warto zmienić podejście do operacji pieniężnych.

TransferGo jest serwisem, który wychodzi naprzeciw potrzebom Polonii za granicą i chce pomóc rodakom w oszczędzaniu. To licencjonowana instytucją płatnicza, w której nie musisz się martwić o bezpieczeństwo twoich środków ani stresować pośrednikami. Dokonujesz transferu łatwo, szybko i przejrzyście, bez względu na walutę, w której zarabiasz. Co więcej, TransferGo oferuje najniższą prowizję na rynku, a kwota, którą widzisz na ekranie, zawsze jest równa tej, którą otrzyma twój odbiorca.

Transfer za darmo z Piotrem Żyłą

Za granicą na przysłowiowym „zarobku” zazwyczaj liczy się każdy grosz. Skromne warunki życia na co dzień, ciężka praca – wszystko po to, abyś na koniec zaoszczędził jak najwięcej. Wysyłając środki na budowę domu, rachunki czy też inne potrzeby twojej rodziny, transferów trzeba dokonywać regularnie, a ciężko zarobione pieniądze uszczuplają się wraz z kolejną wysyłką.

Z TransferGo jesteś w stanie wielokrotnie zmniejszyć tę kwotę oraz zaoszczędzić dla siebie i twojej rodziny. Dodatkowo, Piotrek Żyła chce cię zachęcić do korzystania z usług TransferGo i udziela specjalnej promocji na twój pierwszy przelew. W trakcie realizacji transferu użyj kodu promocyjnego #ZYLA i zrealizuj pierwszą transakcję za darmo.

„Garbik, fajeczka..” i przelew poleciał

W najczęściej wybieranej przez użytkowników „standardowej” opcji dostawy TransferGo, przelew jest realizowany w następnym dniu roboczym. Możesz także wybrać szybsze opcje przelewu. Jeżeli chcesz, aby pieniądze znalazły się na koncie odbiorcy tego samego dnia, warto rzucić okiem na opcję dostawy „dzisiaj”, a także opcję dostawy „teraz”, która zapewnia transfer w ciągu 30 minut. Dzięki temu masz pełną kontrolę nad pobieraną prowizją oraz czasem wysyłki.

Proces realizacji transferów przebiega tak, aby był dla Ciebie wygodny i tani, a rejestracja w serwisie oraz pierwsza wysyłka trwają zaledwie kilka minut.

TransferGo posiada również aplikację mobilną na twojego smartfona lub tablet. Nie musisz niczego pobierać, wystarczy wejść na stronę internetową TransferGo, zalogować się i zrealizować przelew za pomocą twojej karty debetowej. Poza tym masz możliwość kontroli statusu transakcji w aplikacji mobilnej, aby mieć wszystko pod kontrolą w każdym miejscu ,o każdej porze. Prościej się już nie da!

Nie zapomnij użyć kodu #ZYLA na swój pierwszy transfer! Sprawdź, jakie to proste!
Reklama
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych

Bliżej nas