Polskie filmy i seriale na wyciągnięcie ręki. Telewizja internetowa w Norwegii Artykuł sponsorowany
PolBox.TV 25 października 2018
08:00

Polskie filmy i seriale na wyciągnięcie ręki. Telewizja internetowa w Norwegii

2
Skomentuj
Serwis PolBox.TV oferuje darmowy okres próbny dla wszystkich zainteresowanych osób. PolBox.TV
Dla osób mieszkających za granicą bardzo ważny jest codzienny kontakt z językiem ojczystym oraz dostęp do polskiej telewizji. Polacy chętnie korzystają z tego powodu z oferty serwisów internetowych, dzięki którym mogą oglądać takie same programy, seriale i bajki, co w kraju. Szeroką gamę kanałów o najwyższej jakości oferuje swoim klientom serwis PolBox.TV – telewizja internetowa, z której można skorzystać nie tylko w Norwegii, ale też w każdym innym kraju na całym świecie.
Korzystanie z usług PolBox.TV to świetne rozwiązanie zarówno dla osób, które na stałe przeprowadziły się za granicę, jak i tych, które nad fiordami przebywają jedynie tymczasowo.

Dostępny niemal wszędzie

PolBox.TV to w pełni legalna polska telewizja internetowa przyjazna użytkownikowi – korzystanie z portalu nie wymaga użycia anteny satelitarnej, dlatego daje klientom niesamowitą mobilność i komfort. W praktyce z serwisu można korzystać w każdym miejscu, gdzie znajduje się stabilne łącze internetowe.

Platforma zapewnia też ogromny wybór kanałów telewizyjnych o każdej tematyce oraz gwarancję ciągłości usług –  w przeciwieństwie do wielu innych stron oferujących dostęp do polskiej telewizji internetowej działalność serwisu PolBox.TV świadczona jest w pełni zgodnie z prawem.

Telewizja wysokiej jakości

Klienci, którzy wybiorą PolBox.TV, mogą cieszyć się wysoką jakością obrazu bez zacinania. Dodatkową zaletą telewizji jest brak wyskakujących okienek z reklamami, które są nieodłącznym elementem usług oferowanych przez konkurencję.

Firma oferuje też bogaty wybór pakietów telewizyjnych, dzięki którym użytkownicy mogą wykupić tylko te kanały, które odpowiadają ich zainteresowaniom i upodobaniom. Ponadto liczne zniżki i rabaty sprawiają, że tego rodzaju telewizja internetowa to rozwiązanie na każdą kieszeń. Korzystając z usług PolBox.TV nie trzeba wiązać się licznymi umowami, ani wydawać pieniędzy na dodatkowy sprzęt – istnieje też możliwość wypróbowania usługi z funkcją Darmowe oglądanie, która daje bezpłatny dostęp do serwisu przez trzy dni. Dodatkową zaletą jest też możliwość czasowego zawieszenia abonamentu.

W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości do dyspozycji klientów jest całodobowa infolinia, która działa siedem dni w tygodniu.

Szereg dodatkowych opcji

W ofercie PolBox.TV użytkownicy mogą znaleźć wiele najnowocześniejszych funkcji. Jedną z nich jest opcja multiroom, czyli możliwość podłączenia telewizji do trzech urządzeń jednocześnie – dzięki temu każdy domownik może oglądać w domu to, na co ma aktualnie ochotę. Kolejnymi udogodnieniami jest też możliwość nagrania dowolnego programu, dostęp do radia online, programu TV oraz stale aktualizowanej wideoteki, w której znajdują się najlepsze polskie seriale oraz ponad 2500 filmów w jakości HD. Istnieje także opcja skorzystania z funkcji kontroli rodzicielskiej, która pozwala na zabezpieczenie treści nieodpowiednich dla osób niepełnoletnich – daje to rodzicom kontrolę nad tym, co oglądają ich dzieci.
Gość
Wyślij
Komentarze:
Od najnowszych
Od najstarszych
Od najnowszych
Mateuszw90
Mateuszw90 26-10-2018 19:16

Moze MojaNorwegia zastanowi sie najpierw co udostepnia i prezentuje na swojej stronie. Moze zaczniecie reklamowac tez przemytnikow alkoholu i papierosow?

7
Odpowiedz
Zgłoś komentarz
Jan Kowalski
Jan Kowalski 25-10-2018 08:33

W jaki sposob to ma byc legalne, skoro wiekszosc polskich kanalow nie ma licencji na nadawanie zagranice

25
Odpowiedz
Zgłoś komentarz

Bliżej nas