Artykuł sponsorowany

Oszczędzaj na przelewach z Norwegii do Polski

TransferGO

04 września 2018 08:00

Udostępnij
na Facebooku
Oszczędzaj na przelewach z Norwegii do Polski

Miesięcznie Polacy mieszkający w Norwegii przelewają do Polski około 300 000 euro. transfer GO

Zmiany na rynku pracy, rosnące koszty życia (w tym dwukrotny wzrost cen prądu w stosunku do lipca 2017 r.), spadek kursu korony norweskiej – te i wiele innych czynników powodują, że Polacy mieszkający w Norwegii coraz częściej zaczynają szukać oszczędności w codziennym życiu.

Na czym można zaoszczędzić?

Polacy pozostają niezmiennie największą grupą wśród imigrantów, którzy zdecydowali się osiedlić w Norwegii. Według oficjalnych źródeł jest nas około 100 tys., szacuje się jednak, że tak naprawdę może nas być nawet dwa razy więcej. Mimo że coraz więcej Polaków mieszkających w Norwegii decyduje się sprowadzić do siebie rodzinę i dzieci, wciąż większość z nich ma bliskich w Polsce i regularnie wspiera ich finansowo. 

Miesięcznie Polacy mieszkający w Norwegii przelewają do Polski około 300 000 euro, a średnia wartość przelewu waha się między 200 a 300 euro (dane TransferGO). Pieniądze trafiają albo do rodzin, albo na konta oszczędnościowe. 

Jeszcze kilka lat temu takie operacje wiązały się z dość dużymi, dodatkowymi kosztami za samą transakcję i przewalutowanie. W efekcie na konto odbiorcy trafiało zauważalnie mniej środków, niż wychodziło od nadawcy. Dziś sytuacja jest zupełnie inna, głównie dzięki upowszechnieniu internetu, który dał nam nowe możliwości, takie jak dedykowane serwisy do tanich przelewów międzynarodowych. Jeżeli regularnie wysyła się pieniądze do Polski, korzystając z takich rozwiązań, można nieco zaoszczędzić.
TransferGo Polska
Jednym z nich jest TransferGO, dostępne w Norwegii już od 2013 roku, które cieszy się rosnącą popularnością wśród Polaków. Oferuje przelewy z Norwegii do Polski na bardzo korzystnych warunkach:

– przelew następnego dnia do 19:30 – 9,99 kr
– przelew tego samego dnia do 19:30 – 19,99 kr
– przelew w 30 minut – 29,99 kr 

Ceny są stałe bez względu na wysokość przelewu. Dodatkowo każdy z czytelników może teraz skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego na pierwszy przelew z Norwegii do Polski lub z Polski do Norwegii, który sprawia, że wszystkie opcje dostawy są darmowe.  W skrócie: pierwszy przelew z TransferGO masz za darmo, jeśli wpiszesz w pole na kod rabatowy frazę: "MojaNorwegia". 

Pole na kod rabatowy pojawia się pod cenami poszczególnych typów przelewów po zalogowaniu (patrz grafika poniżej).

Czy przelewy z TransferGO są bezpieczne?

Przede wszystkim TransferGO nie jest jakimś przypadkowym serwisem internetowym, tylko licencjonowaną instytucją płatniczą, która jest stale nadzorowana przez brytyjskie instytucje finansowe. Do ochrony wszystkich transakcji stosowane jest 256-bitowe szyfrowanie SSL z 2048-bitowym kluczem, dzięki czemu można być spokojnym o bezpieczeństwo przelewów. 

Z TransferGO skorzystało już kilkaset tysięcy użytkowników, a opinie niektórych z nich możesz przeczytać na portalu Trust Pilot, gdzie serwis zdobył średnią ocen 9,6 na 10. 

System pozwala nie tylko oszczędzać na przelewach międzynarodowych, lecz również zarabiać na poleceniach. Po zalogowaniu zobaczysz na ekranie indywidualny link polecający. Jeśli wyślesz go znajomemu, a on założy konto w TransferGO, to oboje zarobicie po 10 funtów.
Gość
Wyślij


Facebook Messenger YouTube Instagram